Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

pod wzgledem wizualnym tigra, ale pod praktycznym corsa :) czesto zdaza mi sie przewozic np krzaczki na dzialke, jakis mebelek etc. a do tigry to jedynie damska torebka sie miesci :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

ja początkowo chciałem kupić tigrę , ale jak miałem do wyboru tigre 98r i corse 2002 w tej samej cenia to rozsądne myślenie wzieło górę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod wzgledem wizualnym tigra, ale pod praktycznym corsa :P czesto zdaza mi sie przewozic np krzaczki na dzialke, jakis mebelek etc. a do tigry to jedynie damska torebka sie miesci :D

 

Faktycznie, argument - killer, 100 kg ziemniakow sie nie zmiesci wiec odpada. :)

 

[ Dodano: Wto Sty 10, 2006 8:10 am ]

ja początkowo chciałem kupić tigrę , ale jak miałem do wyboru tigre 98r i corse 2002 w tej samej cenia to rozsądne myślenie wzieło górę

 

i ktoby pomyslal ze mamy tylu rozsadnych kierowcow 8):wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, argument - killer, 100 kg ziemniakow sie nie zmiesci wiec odpada. Laughing

wiesz gdybym wozil tylko wlasna dupe i nie potrzebowal auta do niczego innego to moze i bym sie na tigre skusil.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, argument - killer, 100 kg ziemniakow sie nie zmiesci wiec odpada. Laughing

wiesz gdybym wozil tylko wlasna dupe i nie potrzebowal auta do niczego innego to moze i bym sie na tigre skusil.

 

ja w ciagu 1,5 roku przeprowadzilem sie 2x. Wszystko sie zmiescilo :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak nie przekonasz mnie ze tigra to auto rodzinne :wesoly: poza tym nie widzialem tigry 1.2 w dobrym stanie do 8,5 tysiaca zlotych wiec nie mamy o czym rozmawiac :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak nie przekonasz mnie ze tigra to auto rodzinne :wesoly:

 

ale ja nawet nie probuje, lepiej, sam uwazam ze Tigra to NIE jest auto rodzinne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ciagu 1,5 roku przeprowadzilem sie 2x. Wszystko sie zmiescilo

No, jak masz jakąś małą walizeczkę to tak :wesoly:

Jak ja się przeprowadzałem to do Corsy weszła mi szafa wysokości 160 cm szerokości 90 cm głębokości 40 cm i jeszcze parę gratów. Drugim kursem przewiozłem 29'' TV. takich kursów było 6 8) Reasumując, moim zdaniem, Tigra to auto dla 1-2 osób a Corsa to małe auto rodzinne, którym można pojechać i na zakupy do hipermarketu jak i na wczasy nie martwiąc się, że pasażer z tyłu będzie narzekał na brak miejsca...

poza tym nie widzialem tigry 1.2 w dobrym stanie do 8,5 tysiaca zlotych

ja też nie :)

ale jak miałem do wyboru tigre 98r i corse 2002 w tej samej cenie

no właśnie, za Corsą przemawia też cena zakupu, jest tansza od Tigry :D

No ale każdy kupuje takie auto jakie mu się podoba i na jakie go stać. Jednym się bardziej podoba Tigra a drugim Corsa. Wybór należy do Was. Ja zostaję przy Corsie :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ostatnio wracajać ze spociku OCFC widziłem ruda tigre zrobioną przez tira po stzrale na corse z przodem tigry. :wesoly: na szczęście pasażerom sie nic nie stało tigra była z zaprzyjaźnonego klubu Tigra-Team... więć jakby corsa miaał przód tigry a tył corsy a wnętrze od omegi (wielkość) to byłby rewelacyjny samochód a silnik jeszcze jakiś 2.2 dti do tego 4x4 no niech starce od Frontery...to zmieniałbym corse na corse.. a i najważniejsze nie więcej niż 3.8 długości bo mi sie w garażu dwa nie zmieszczą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności