Skocz do zawartości

Komputer, Spalanie


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie komputera pokładowego w Opel Meriva 1.7 CDTi 2006r. Czy jest możliwość, że będzie mi wyświetlał śr. spalanie, zasięg itp. ? Jak wchodzę do niego to mi tam pisze tylko 'Timer'. Czy da się to jakoś odblokować albo wgrać inne oprogramowanie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak trzeba do tego miec wyswietlacz graficzny GID ten duży i jak masz timer to taki chyba masz...

 

wystarczy udać się do aso i ci aktywują komputer pokładowy i tyle...

 

jeśli masz tid-a tego małego to musisz go zmienić na gid i aktywowac komputer techem2 i tyle...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Podłącze się pod temat :zawstydzony: w sprawie komputera.

Mam zwykły wyświetlacz i radio CD 30.

Chciałbym zakupić wyświetlacz na którym będzie działać komputer.

Pytanie:

-jaki dokładnie ma być ten wyświetlacz , jeśli można prosić o o dokładne namiary(dane :wesoly:)

Wiem aby to działało musi być aktywowana funkcja w komputerze.

A teraz najważniejsze i moja gorąca prośba :prosze: ;

Gdzie można kupić osłona górną na ten większy wyświetlacz? Czy może pasuje z innego modelu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbisz41, na wszystkie Twoje pytania znajdziesz już odpowiedź na forum, było o tym i to dość obszernie

:* Dzięki własnie takiej pomocy oczekiwałem :ok:

Nie dziwota że odwiedza to forum parę osób :rotfl:

Być może ślepy jestem i nie doczytałem w tym dziale o tym czego szukam . Jeszcze raz dziękuje za okazana pomoc :super:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega nerwowy jak nie dostanie wszystkiego "na tacy".

 

 

-jaki dokładnie ma być ten wyświetlacz , jeśli można prosić o o dokładne namiary

 

wyświetlacz GID musi mieć symbol KU i TYLKO taki będzie pasował do Mery

 

W celu jego wymiany ze zwykłego TID-a potrzebujemy następujących części (kompletna obudowa):

GM13169630 79,00

GM13169624 139,00

GM13169622 9,00

 

Są to ceny z ASO.

 

Znaleźć używany wyświetlacz i obudowę do niego graniczy prawie z cudem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :aniolek2:

Super i o to mi chodziło .Po prostu cienias jestem w tej dziedzinie i niektóre zwroty nic mi nie mówią :zawstydzony: ]

A niestety niewiedza kosztuje (na alledrogo też) dlatego lubię wiedzieć dokładnie co i jak.

Podziękował pięknie :prosze: ciekawe czy ktoś to wymieniał ?

Edytowane przez zbisz41

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ktoś to wymieniał ?

 

Wymieniałem sam u siebie ale sam wyświetlacz z TID na GID.

Wyświetlacz trafiłem fartem, oczywiście był niewylogowany z poprzedniego auta, rozkodował kolega z VK w Wawie.

Podmieniłem, przekodowałem OP-COMem, uruchomiłem BC i działało. Obudowy nie zmieniałem bo wyświetlacz sprzedałem - szkoda mi było kasy na taki gadżet. Wolał bym CID-a z navi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz pewność że tylko wyświetlacz oznaczony "KU" pasuje do merivy? bo są do kupienia np. "EA" i "BG" za ok 300zł lub komplet z radiem CD30 MP3 z wyświetlaczem "BR" co tam nie pasuje? inne kostki? kable? czy coś innego? zainteresowałem się tematem przypadkowo i trochę mnie to kusi...

ps

za ile sprzedałeś swój "KU"?

Edytowane przez LeXaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności