Skocz do zawartości

Agila 1,2 2001 rok - kilka pytań


Gość Fircyk81

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

... kolego :beer::beer: forum jest po to by pomagając komuś, ktoś inny tez skorzystał ... co to za tajemnice masz na temat Agili :twisted::beer:

... coraz więcej pytających o rozwiązanie problemów dotyczących tego modelu - pomagaj więc na forum ... na GG umówcie się na browarka ... pozdro ...

 

zbędne usunąłem/ andrzej_m55

zle mnie odebrales nie oto chodzilo ze nie chce pomoc , chodzilo o to ze jak ma jakies konkretne pytania moze pytac tez na gg ot i tyle

 

teraz do kolegi fircyk , jak widzisz we wczesniejszym poscie koledze pali 8 l lpg, przy dobrze wyregulowanej instalacji , mi taki wynik udaje sie osiągnąć żadko, raczej oscyluje w okolicy 9 litrow , co do zasobnosci portfela to policz kiedy Ci sie zalozenie tej instalacji zwroci ?? jak dlugo masz zamiar ja trzymac??? mi wlasnie wczoraj rozsypala sie skrzynia , skrzynie f12 ciezko dostac w Łodzi i dlatego pytam na forum czy f13 mozna wlozyc. Ja w czasie uzytkowania Agili przez moja zone dokonalem juz bardzo wielu napraw , ogolnie autko jest sprytne , bardzo fajne do miasta ale jednak jak dla mnie zbyt awaryjne (moze mam jakis pechowy egzemplarz)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fircyk81

teraz do kolegi fircyk , jak widzisz we wczesniejszym poscie koledze pali 8 l lpg, przy dobrze wyregulowanej instalacji , mi taki wynik udaje sie osiągnąć żadko, raczej oscyluje w okolicy 9 litrow , co do zasobnosci portfela to policz kiedy Ci sie zalozenie tej instalacji zwroci ?? jak dlugo masz zamiar ja trzymac??? mi wlasnie wczoraj rozsypala sie skrzynia , skrzynie f12 ciezko dostac w Łodzi i dlatego pytam na forum czy f13 mozna wlozyc. Ja w czasie uzytkowania Agili przez moja zone dokonalem juz bardzo wielu napraw , ogolnie autko jest sprytne , bardzo fajne do miasta ale jednak jak dla mnie zbyt awaryjne (moze mam jakis pechowy egzemplarz)

Dlatego stąd te moje pytania, chciałem się dowiedzieć ile to będzie paliło LPG , jak to będzie jeździło ,czy jest sens zakładać. Niestety jak podejmę tą decyzję trzeba będzie z tym autkiem się ożenić na przynajmniej 3-4 lata....Nie jest to szczyt marzeń , wcześniej miałem astre w dieselku i można powiedzieć że zakup Agilka to taki mały mezalians - ale bardzo go lubie, pożyjemy zobaczymy.

 

Pisz oczywiście jak sprawy ze skrzynią się toczą...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja pomijam milczeniem wątpliwą urodę tego modelu... bez urazy do kogokolwiek oczywiście ???

Niepotrzebna uwaga-uraziłeś. Mnie Agila uratowała i to nie raz - z kłopotów, więc nie o urodę tu chodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fircyk81

ja pomijam milczeniem wątpliwą urodę tego modelu... bez urazy do kogokolwiek oczywiście ???

co tu ma uroda ? czy auto jest brzydkie ? to że to jest toi toi na kółkach jest jego urodą, mi osobiście się bardzo podoba...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój gust i upodobanie ???

dokładnie...

 

uraziłeś

napisałem

bez urazy do kogokolwiek oczywiście

i nie zmienia to faktu, że mam prawo do własnego zdania i oceny... i niestety moje zdanie pokrywa się z

to jest toi toi na kółkach

i to, że uważam agille za najbrzydszy model, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany, to nie moge tego powiedziec?

 

no przepraszam, forum z założenia służy do wyrażania swoich opinii

 

nie szykanuję jednego czy drugiego kolesia że mu się podoba, tylko mówię, ze nie podoba się mnie i tyle ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem Agilę właśnie dla tego, że jest inna niż wszystkie. Dość mam samochodów podobnych do siebie jak 2 krople wody. Następne też będzie dziwadło typu Kia Soul lub Fiat Fiorino Qubo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności