Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

GrzECHO, z chęcią bym olał nawet inne sprawy ale jestem drobiazgowy i doprowadzę do końca żeby nie było żadnego błędu, proszę o podanie mi strony aby mógł sam sprawdzić co one oznaczają....

Pozdrowienia Kenny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz napisane co oznaczaja

nie ma strony ktora bardziej to rozjasni

a ze masz notke '' nie wystepuja '' to to wykasuj

nie powinny sie wiecej pojawic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gawlak, z chęcią to bym zrobił ale się nie da ... kasuje błędy a one się pojawiają znowu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KennyHC, codziennie robię diagnostykę w zakładzie i w module sterującego nadwozia te błędy zawsze będą, nawet auta które mają rok i przebiegi rzędu 20 tys. mil błędy te są, ja je kasuje i tyle...

Dla przykładu Corsa z 2006r. - przebieg 26 tys. mil:

B1485 - Prad wzbudzenia alternatora zacisk 61, napiecie za niskie

(02) - Nie występuje

B3805 - Czujnik przyspieszania, wadliwe dzialanie

(00) - Nie występuje

B1424 - Napiecie zasilania za niskie przed lub podczas blokowania

(00) - Nie występuje

B3795 - Usterka żarówki kierunkowskazu, lub zbyt wysokie napięcie sygnału powrotnego

(01) - Nie występuje

U2108 - CAN-BUS - brak komunikacji z ABS/TC

(00) - Nie występuje

Tak więc nie szukaj dziury w całym i olej system :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GrzECHO, ok, to powiedz mi jak skasować te błędy żeby ich nie widział. Cały czas kasuje jej w programem i nie da się ich wyeliminować, to uznałem ze jest problem jak błędy powracają. Dlatego szukam przyczyny a nie opinii ze można kasować. Jak masz do czynienia z diagnostyką samochodową to powinieneś wiedzieć co one oznaczają i gdzie szukać.. Jak nie to koniec tematu bo też potrafię się chwalić w innych tematach co jestem bardziej kumaty. Fakt jestem drobiazgowy ale to bardzo pomaga mi w życiu ze do chodzę do każdej przyczyny i robię tak zeby było dobrze nic nie zostawiam nie wyjaśnione..

Pozdrawiam Kenny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mniej więcej o to iż błędy w "module sterującego nadwozia" są jakby od czapy. Nie maja one wpływu na pracę i funkcjonowanie auta. Wyjaśnienia tych błędów nie znajdziesz w Autodacie, ani w eTechu. Trudno mi to jakoś dokładnie określić. Bardzo możliwe iż błędy te prowadzą donikąd, czyli zostały znalezione, wykryte, ale nie są symbolem awarii. Jak zauważyłeś przy każdym z nich jest wyraz nie występują czyli ich nie ma. Wiem że tłumaczę to trochę zawile ale lepiej zrobić tego nie potrafię. Skup się na ważnych modułach czyli ECU, ABS, Airbag i tam musi być wszystko Tip Top.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

GrzECHO, Dziękuję za odpowiedź, a co powiesz o radiu nr błędu 95 i bez symbolu.

były kable od czujnika temp. zewnętrznej przerwane i był inne błędy, porobiłem to coś i wyskoczył mi kolejny błąd 95 ...

..

...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi