Skocz do zawartości

Insignia CDTI oznaczenie silnika


Gość Skfarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...160KM z diesla 2.0 to przyzwoity wynik...poza bmw 177KM...nowego mondeo 163KM...nie wiele jest takich wyników :eek:

...poza tym to jeden z lepiej poddających się modyfikacją motorków...190KM i 470Nm to idealny wynik uzyskiwany bez najmniejszych problemów...RedBoxem najwięcej udało nam się zrobić 200KM i 500Nm :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

w sumie to nie wiem, czemu opel tak zwleka z tym biturbo, przecież silniki 1.9cdti fiatowski biturbo 180KM już od paru lat jest montowany w np. saabach,

Hmmm... A no właśnie - korzystając z okazji zapytam, "czyj" jest ten silnik 2.0 CDTI w insigni? Bo o ile w astrach 1.7 CDTI jest isuzu a 1.9 CDTI jest od fiata, o tyle o 'klekocie' w insigni nic nie wiem...

 

Chyba znalazłem, ale proszę o potwierdzenie info... :-)

Z tego co wygrzebałem to dane tego motoru (pojemność, stopień sprężania itd.) odpowiadają silnikowi 2.0 JTDM 16v z alfy... Tyle, że w makaroniarzu ma on moc od 170KM przy 4000 obr./min i 360 Nm przy 1750 obr./min... Czyżby więc w inigni moce zostały obniżone... (:)?)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Musze was zmartwic ale insignia mimo ze autem roku 2009 zostala to nie polecalbym nikomu. Strasznie duzo ich pryzjezdza do nas na serwis. Same takie przypadki przeroznych awarii typu zgrzyta, trzesie buda, nie odpala a przebiegi tych aut sa naprawde smieszne bo od kilku tys km do 30 tys. Holuja je calymi stadami np 3400 km. Te z napedem na 4 kola i w automacie to tez maja problemy bo strasznie szarpia przy ruszaniu. To nie sa pojedyncze przypadki tylko tego jest mnustwo. Nawet maja jakies defekty z rozrusznikami. Problemy z softem. Normalnie plaga.

 

A gdzie ty chłopie pracujesz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość (Jaca)

Witam Panowie !

 

Silnik 2.0 z dwoma turbinami jest w niemczech już dostępny jak ktoś pisał wcześniej.

 

 

Insignia 2.0 CDTI 160 KM AT6 (bez 4x4) spalanie w Wawie (specyficzne miasto :lol: ) 11 L

Insignia 2.0 Turbo 220 KM AT6 (z 4x4) spalanie w wawie (jw) 12,5 L

 

Rozumiem że to 11 L to automat ? Ja mam skrzynie manualną i spalanie w mieście na poziomie 7 litrów (trasa ok. 140 na autostradzie - 5,3)

 

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności