Skocz do zawartości
MBquart

Wymiana tranzystora pompy VP44 problemy i uwagi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość walus321

Firma GAZMOT

99-320 Żychlin (woj. łódzkie)

ul. Żeromskiego 20

tel.785 853 785

693 439 359

Witam miałem nieprzyjemność skorzystać z usługi firmy GAZMOT jak w/w ,chodziło o pompę od opla . Zamówiłem i umówiłem się że odsyłam moją pompę a GAZMOT odsyła mi inną naprawioną . Pompa przychodzi ta sama co wysłałem (nie umyta przetarta szmatą) i montaż auto nie odpala (przed wysyłkom pompę zaznaczyłem)odsyłam pompę pompa wraca montaż, nadal zepsuta potem tygodniowe obietnice o przysłaniu innego sterownika trwało trzy tygodnie . Kupiłem inną pompę używaną samochód jeździ .Teraz nadszedł czas na zwrot pieniędzy odesłanie mojej pompy (bo ponoć zostały zamontowane nowe podzespoły).

Na dzień dzisiejszy nie mam pompy i pieniędzy trwa to 6-tygodni.

Firmę GAZMOT to jedna wielka ściema naprawa pompy polega na wklejeniu (przyguglaniu) tranzystora uda się albo nie .O sprawdzeniu dawek, kalibracji i płukaniu na stole bosch EPS niema mowy bo nie posiadają takiego sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Firma GAZMOT

99-320 Żychlin (woj. łódzkie)

ul. Żeromskiego 20

tel.785 853 785

693 439 359

Witam miałem nieprzyjemność skorzystać z usługi firmy GAZMOT jak w/w ,chodziło o pompę od opla . Zamówiłem i umówiłem się że odsyłam moją pompę a GAZMOT odsyła mi inną naprawioną . Pompa przychodzi ta sama co wysłałem (nie umyta przetarta szmatą) i montaż auto nie odpala (przed wysyłkom pompę zaznaczyłem)odsyłam pompę pompa wraca montaż, nadal zepsuta potem tygodniowe obietnice o przysłaniu innego sterownika trwało trzy tygodnie . Kupiłem inną pompę używaną samochód jeździ .Teraz nadszedł czas na zwrot pieniędzy odesłanie mojej pompy (bo ponoć zostały zamontowane nowe podzespoły).

Na dzień dzisiejszy nie mam pompy i pieniędzy trwa to 6-tygodni.

Firmę GAZMOT to jedna wielka ściema naprawa pompy polega na wklejeniu (przyguglaniu) tranzystora uda się albo nie .O sprawdzeniu dawek, kalibracji i płukaniu na stole bosch EPS niema mowy bo nie posiadają takiego sprzętu.

Echhh - jak to mówią chytry zawsze traci. Do takich usług zawsze będę polecał Bosch Serwice. Z jednej bardzo prostej przyczyny (pomijając inne) mają licencję i muszą szanować klienta. Jak komuś "szkoda" pieniędzy to powinien być świadom ryzyka na jakie może się narazić.

Zainteresuj sprawą UOK.

P.S widzę, że ta firma to jednak Bosch Serwice. W takim razie pogadaj z kierownikiem serwisu, że porozmawiasz sobie z centralą na ich temat. Nie ma się co gorączkować - takie sprawy najlepiej załatwiać na chłodno.

Edytowane przez Mariusz_760301

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

biorąc pod uwagę, iż posiadasz w Astrze III silnik 1,6 DTI osobiście uważam, iż jesteś właścicielem tej firmy i ją reklamujesz a skoro nie wiesz że taka pojemność silnika nie występowała w tym modelu to nie plasuje to twojego zakładu w czołówce fachowców :-)

jeśli się mylę z góry przepraszam i proszę o usunięcie off-topica

Edytowane przez timig

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie ma to jak "przypadkiem" napisac 1 reklamowy post:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy bład P1220 tez oznacza wymiane tego tranzystora?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja mam możliwie podobny problem, choć pewien nie jestem, zalałem wczoraj autko przejechałem kilka km i zostawiłem na noc, już nie udało mi się odpalić. czyżby pompa tak nagle padła? no nic od razu uderzyłem na tyły i kuknełem pod kanapę , zmierzyłem napięcie na pompie i wynik: na zgaszonym 1,7 V a przy próbie odpalenia 3,6 V i tu pytanko jakie jet prawidłowe napięcie na pompie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a gdzie ty tam pod kanapa znalazles pompke?? w AG w dieslu???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli mam rozumieć że tam jest jakiś sam pływak czy jak? :P tak w dieselku, to czego ja mierzyłem tam napięcie ?? :shy:

post-10654-0-33798900-1398436961_thumb.jpg

Edytowane przez drix1987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi