Skocz do zawartości

kontrolka rezerwy paliwa?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie...taka kontrolka to chyba polski wynalazek...czyli koledze Maniek23131 trafił się model skonfigurowany na polski rynek :urodziny: ...przeznaczona dla amatorów jazdy "na kropelkę"..albo jeszcze mniej :urodziny:

Ja miałem 3 ople przed Agilką i żaden nie miał kontrolki...łącznie ze stara Asconą, która tak oszukiwała, że za rezerwą było jeszcze 150 kilometrów jazdy :urodziny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Maniek23131

niestety ElFuego84 ale nie mogę potwierdzić Twojej opinii ze został specjalnie skonfigurowany na polski rynek bo auto jest sprowadzone w Niemiec i jest w 100% Niemieckie nic nie było ruszone, nawet radio ma menu Niemieckie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agilki mają kontrolki rezerwy paliwa i raczej jest to dziwne, że się nie zapalają po włączeniu zapłonu. Może sprawdź czy nie jest przepalona żaróweczka kontrolki. Na początku kontrolka pali się ciągle potem zaczyna mrugać. Mam zegary bez obrotomierza. pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Agila właśnie dziś zapaliła kontrolkę rezerwy :wesoly: . Robi tak co jakieś 4000km i wtedy muszę nalać benzyny.

Kontrolka znajduje się po prawej stronie wskaźnika poziomu paliwa - licznik bez obrotka!. Proponuję dobrać się do żarówki w zestawie wskaźników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek23131

to Ty chyba musisz za sobą cysternę z benzyną ciągać bo nie znam takiego samochodu co po zatankowaniu przejedzie 4000 km hehehe

a to kiedy się zapala ta kontrolka to zależy od tego jak jeździsz, gdzie jeździsz i za ile tankujesz nie ma tak ze ma się zapalać co ileś km

hehehe rozbroiłeś mnie swoją odpowiedzią hehehe

pozdro dla Cie misci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek23131

tutaj wrzuciłem fotkę

http://www.speedyshare.com/files/22113881/DSCN1048.jpg

wchodzisz na stronę i klikasz napis "DSCN1048.jpg" powinien być po prawej u góry

(wrzuciłem na tą stronkę, bo na tym forum nie wiem jak wrzucić fotkę)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj wrzuciłem fotkę

http://www.speedyshare.com/files/22113881/DSCN1048.jpg

wchodzisz na stronę i klikasz napis "DSCN1048.jpg" powinien być po prawej u góry

(wrzuciłem na tą stronkę, bo na tym forum nie wiem jak wrzucić fotkę)

fakt, maniek ma żebraka i nawet abs:) ja mam inne zegary ;) z obrotkiem , pewnie dlatego nie ma rezerwy. ps. abs tez nie mam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość Mariusz_Agila

Ja mam Agile rok 2002, ciekawostka ze z kierownica po prawej stronie, wersja wyspiarska i tez nie mam tej kontrolki co mnie zdziwilo mocno kiedys :?:

PS. Bedzie jezdzic az wskazowka nie zejdzie na 2milimetry ponizej drugiej czerwnoje kreski http://forum.opel24.com/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności