Skocz do zawartości
Gość Wiktoro

Elektryk - Łódź

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiktoro

Padały podobne pytania ale nie było odpowiedzi. Poszukuje dobrego elektryka w Łodzi do Opla Corsy i najlepiej żeby nie miał cen jak salonu firmowego.

Z góy dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry elektryk jest w Łodzi na Turzej za Tesco,jedyny mankament to terminy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoro

Dzięki wielkie...podjadę sprawdzić jak są wolni :drunk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daj znać czy podzielisz moje zdanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co popsułeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoro

W końcu naprawiłem sam...nie miałem tylnych kierunkowskazów i okazało się że niestety przez brak tylnych nadkoli zasyfiła mi się płytka na której były żarówki i niestety jej stan wymagał całkowitej wymiany :)

Niestety nawet WD40 nie dało rady się przeżreć przez to wszystko. Ale myślę że odwiedzę tego elektryka.

Narazie stawiam sobie za cel zamontowanie 3 światła stopu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha, myślałem, że tak na biegu coś podpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry elektryk od wszystkich aut i w miarę tani był na Struga przy Kościuszki za Biblioteką jak jest teraz nie wiem bo ostatnio korzystałem tylko i wyłącznie z usług kolegi Klakiera :D;-) ale u niego to trza dogadać co i jak i kiedy zresztą ja37, chyba sam wiesz... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trochę odświeżę temat, potrzebuje namiarów na dobrego elektryka w Łodzi, i żeby w razie potrzeby znał się również na mechanice do opla astry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja potrzebuje zaminienić wyświetlacz z TID na MID żeby pokazywał spalanie śrenią prędkość ilość płynu do spryskiwaczy i takie tam

Kto to może z Łodzi zrobić?

:papa:

pozdrwiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W okolicy Tomaszowa Maz jest dobry od Opli elektromechanik -mechanik a do tego jest u niego tanio jak stwierdzi jaka jest usterka to oddzwania na zyczenie klienta i mówi ile bedzie kosztowała usługa a tak to do 500 zł nie oddzwania chyba ze klient chce. Ja miałem problem z sintra bo mi nawiew wiał jak chciał a do tego nie działały mi szyby i wymieniał mi 2 amortyzatory z przodu inni rozkładali rece lub bajki mi wciskali a podjechałem do niego zostawiłem auto 100 zł za robotę skasował i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może ktoś polecić kumatego w oplach elektryka z Łodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz do Magtronixa na forum. Może coś poradzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi