Skocz do zawartości

astra F - sprężyny tył - jakie, zamiennik, wymiana


Gość Maciej-123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maciej-123

Witam

 

Mam taki dylemat poleciała mi sprężyna z tyłu lewa i teraz czy mogę złożyć od vectry bo jest grubsza i auto tak nie usiądzie pod obciążeniem i będzie bardziej sztywne. Kolega też miał ten problem i kupił nowe sprężyny a teraz między oponą a błotnikiem ma podam 5 cm luzu a ja tak nie chce bo ma byś mniej więcej równo z błotnikiem bo mam 15" felgi 195/50 i to fajnie wygląda jak jest równo z oponą a jak tak wysoko stoi to trochę lipa ;]

 

Może już koś coś kombinował i coś podpowie może kupić nowe i do kowala żeby ścisnął je jakoś żeby był nisze i usztywnił czy to wogóle da radę zrobić ;]

 

popr.tytuł/DAROMV6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Maciej-123

Wiem że dwie od razu (jestem mechanikiem z zawodu ale nie pracuje w swoim fachu tylko w klimach samochodowych i ogrzewaniach) tak jak amy itp tylko nie chcę żeby stało jak terenowe tylko równo z oponą i nie siadało za mocno przy 5 osobach a nie chce sportowych obniżających bo są zwykłe amy i boję się że szybko by się podały

 

[ Dodano: Sob Maj 01, 2010 09:29 ]

A takie pytanie czy te sprężyny mają być od sedana czy hb

 

[ Dodano: Nie Maj 02, 2010 10:28 ]

Może ktoś pod powie od jakiego lanosa mają byś te sprężyny sedan czy hb ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciej-123

Więc sprężyny wymienione i jest lipa :( asia stoi jakieś 5 cm błotnik nad oponą i teraz pyt czy jeszcze usiądzie (na to liczę) czy nie bardzo. Domyślam się że kolega GrzECHO chciał mi dobrze doradzić i chwała mu za to ale coś nie wyszło albo ja jestem za nerwowy i muszę jeszcze poczekać na efekt kilka dni :(

 

Czerwonym to ja napiszę"poprawiłem/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DAROMV6

To jak nie chciałeś tak dobrze

mogłeś całe używki założyć

 

Zapakuj kolegów na tył i badaj ile zejdzie

zawsze możesz zalać paliwa do pełna

a do bagażnika jakiś worek z piaskiem zapakować :(

 

zawsze od wymiany nawet w krótkim czasie coś jeszcze się ułoży i będzie ciut niżej

ale nie licz na 5centów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciej-123

Wiedziałem że pójdzie do góry ale nie że aż tyle

A w bagażniku jest worek żwiru około 80 kg :D trochę pomogło ale jeszcze dużo brakuje ale już kombinuje jak je obniżyć bez ucinania tylko muszę o znajomego kowal podjechać :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w bagażniku jest worek żwiru około 80 kg :D

z pełnym szacunkiem, ale padłem i nie mogę się podnieść po przeczytaniu tego - beż względu na to czy to prawda, czy nie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciej-123

Prawda, prawda sam w to nie wierze że to zrobiłem, i cały czas jest pełna butla gazu ;( co 100 tankuję do pełna. Dałem ciała :drunk: ale już mylę na tym jak dać to wszystko na duł tylko trzeba sprężyny wyciągnąć i zawieź do kowala żeby je obniżył :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności