Skocz do zawartości

Składanie środkowego oparcia


Rekomendowane odpowiedzi

Gość jarobson

Witam wszystkich! Kilka dni temu nabyłem Merivkę. Może za mało się z nią zaznajomiłem:), ale za każdym razem, gdy składam środkowe oparcie to opuszcza mi się do poziomu bocznych siedzeń (w celu ich zsunięcia). Moje pytanie brzmi tak - czy da się złożyć to oparcie, aby bez zsuwania pozostałych foteli utworzyło podłokietnik? (widziałem zdjęcia z jakiegoś testu i tak było, więc pewnie ja za mało kombinowałem). Pozdrawiam wszystkich użytkowników Oplów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość jarobson

Dzięki, ale o tym dodatkowym podłokietniku, to ja doskonale wiem. Na PW podam Ci link do artykułu o Merivie, gdzie na pierwszym zdjęciu tylnych siedzeń jest tak zrobione, jak pisałem wcześniej. Owszem jest ten dokupywany podłokietnik, ale złożone oparcie zaczyna się równo z siedziskami. Zresztą kojarzę, że poprzedni właściciel tak złożył przy mnie oparcie, a ja jakoś nie mogę:wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie słyszałem wcześniej o takiej opcji... :>

Byłem włąśnie obadać sprawę w autku i jak oparcie obniżyłem tak o 45 stopni, cofnąłęm i przytrzymałem ręką siedzienie to dało się tak złożyć jednakże siedzisko nie blokowało się, i przy nacisku składało się do normalnej pozycji niżej.

 

Wrzuć link tu, na forum, żeby każdy mógł zobaczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarobson

Ok. Podaję link do tego testu, gdzie tak jest na zdjęciach. Ja dzisiaj próbowałem rzeczywiście tak złożyć środkowe oparcie i udaje się, ale niestety w momencie gdy kładzie się rękę to opuszacza się w celu zsunięcia siedzeń. Zresztą szkoda, że Opel o tym nie pomyślał i nie zrobił jakiejś blokady, wtedy powstawałby podłokietnik.

 

link - http://www.motogazeta.mojeauto.pl/Testy_i_porownania/Opel_Meriva_Przyczajona_do_skoku,a,8652.html

 

Podrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze szukałem w internecie jakiś rzeczy na ów temat jednakże bez rezulatatu...

Tzn na żadnnym innym materiale nie było pokazane złożenie w ten sposób.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie moge tak ustawic srodkowego siedzenia. Moze to jest jakas dodatkowa opcja?

Zauwazcie ze napisali "W miarę potrzeby istnieje także możliwość złożenia oparcia przedniego fotela pasażera" - byc moze to jest w pakiecie bo ja tego tez nie mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W miarę potrzeby istnieje także możliwość złożenia oparcia przedniego fotela pasażera

"

No niestety ale w mojej tez nie da rady zlozyc fotela pasazera, chociaz ostatnio mialem takową potrzebę :urodziny:

Szkoda, do wtedy jest mozliwosc przewiezienia naprade dlugich przedmiotow, a jak nie domkniemy tylnej klapy to nie widac swiatel :urodziny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności