Skocz do zawartości

Radia współpracujące ze sterowaniem w kier. i wyświetlaczem


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Koledzy mam radio Blaupunkt Calgary mp 35. Chciałbym się dowiedzieć czy to radio współpracuje ze sterowaniem w kierownicy i czy na wyświetlaczu od opla (ASTRA II 99`) powinny wyświetlać się informacje z radia. No i jeszcze sprawa znikania godziny jak włączy się radio.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mosio przeczytaj temat od poczatku

 

bez intrerfesju nie zadziala ze sterwaniem

o wyswietlaczu mozesz zapomniec

 

niewiele sprzetu dziala z fabrycznym wyswietlaczem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przerobiłem pionieera deh4700 i 3900 i sterowanie przy kierownicy działa, nie chciałem aby współpraacował z wyświetlaczem, bo to 2x drożej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja dokupiłem interfejs do JVC od polskiego producenta i zaoszczędziłem ponad 130 zeta

za orgyginał JVC chcieli ponad 220 złociszy założyłem i śmiga sterowanie większością funkcji :? Co prawda trza się napocić trochę by "upchnąć" całą wiązkę za rayjkiem ale jakoś się udało i działa poprawnie :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a ja przerobilem sterowanie pod pioniera w astrze G rok temu i kosztowalo mnie raptem 1,50 zl :( + wtyczka jack. do dzisiaj chodzi elegancko 150 zl w kieszeni bo nie kupowalem zadnego interfejsu.

 

przerobka pasuje do vektry B oraz zafiry bo jest taka sama kiera jak w asterce :wink:

 

Jesli ktos cche schemat jak przerobic radyjko prosze na priwa wysle mailem.

 

co do wyswietlacza to lepiej kupic zmieniarke do orginalnego oploskiego radia i CD trzymac w bagazniku ale zalezy kto co woli.

 

pozdro

 

 

Ja mam Pioniera DEH3900 dziala tez na DEH 2800 napewno bedzie dzialac na innych pionkach majacych wejscie typu jack ktore wspolpracuja z pilotem Pioniera.

na JVC takze bedzie dzialac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

witam!

mam w astrze radio car 300 i chcialbym zrobic tak zeby ta czerwona dioda mrugala sie po wylaczeniu radia. wiecie jak to zrobic???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, czy ktoś sie orientuje czy obecne modele radji działają ze sterowaniem w w kierownicy ?? na początku tego tematu podane jest sporo modeli ale to spis z 2006 roku :shock: a ja bym chciał mieć nowszy model :D.

 

Interesują mnie tanie radyjka do 300zł, jezeli ktoś cos wie w temacie to proszę o podanie modeli

 

z góry dziękuję i

pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cóz pono sporo modeli ale również rzekomo i z LCD :lol:

Ale co i jak - nie dowiesz sie sam...póki nie spróbujesz :D

Interfejsy są wg. instrukcji producentów takie same 8):mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym się zapytać jaki bedzie pasowal odtwarzacz CD/MP3 jakis dobry i chcialbym strerowac tez przy kierownicy i zeby na liczniku kolo godziny pisalo jakie to radio itp. mam Opel Omega TDI 16v ??? czy będzie dobry Pioneer DEH-P4900IB ??? czy inny był by lepszy do tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności