Skocz do zawartości

Radia współpracujące ze sterowaniem w kier. i wyświetlaczem


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid zmus sie i przeczytaj ten temat

zadne radio (poza fabrycznyymi) nie dziala z wyswiewtlaczem i sterowaniem

chyba ze dorobisz interfejs wtedy sterowanie owszem bedzie a wyswietlacz niestety nie z kazdym

a gdzie sie dowiedziec ??

podajesz tym panom www.piloty.pl

model radia

a oni Ci mowia co i za ile sa w stanie zrobic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. mam pytanie. mam corsę B 1,4 swing i oryginalne radio. Czy ma on adapter do którego można podłączyc przejściówkę by móc póxniej podłączyc ipoda mp3?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Witam. Polecam radio KENWOOD KDC-W7041U - cena 600 zł, do tego moduł elektroniczny zamówiony na www.piloty.pl - koszt ok. 140 zł. Sterowanie z kiery działa, wyświetlacz działa i jakość dźwięku generowana przez radyjko jest bardzo dobra. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam. krystiano mam pare pytań.1 czy sam zakladałeś, czy byłeś w jakimś warsztacie-jeśli tak daj namiar na warsztat lub sklep 2czy zakładałeś adapter na Bluetooth.3do zafiry też chyba powinno pasować? pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. krystiano mam pare pytań.1 czy sam zakladałeś, czy byłeś w jakimś warsztacie-jeśli tak daj namiar na warsztat lub sklep 2czy zakładałeś adapter na Bluetooth.3do zafiry też chyba powinno pasować? pozdrawiam

Montaż dziecinnie prosty. Wpięcie odpowiednich kostek pasujących tylko jedna do jednej - nie ma możliwości pomyłki, zamiana w radyjku kabli żółtego z czerwonym - także poprzez wtyczki, gdyż radio jest przystosowane do instalacji Opla - aby po wyłączeniu stacyjki radio nie traciło pamięci. Adaptera bluetooth nie podłączałem ale jest taka możliwość. Myślę że do zafiry to będzie pasować o ile jest TID, ale ja nie jestem specjalistą w tych sprawach. Poproś o pomoc kolegę Gawlaka lub napisz na www.piloty.pl. Ps. Z tego kenwooda jestem bardzo zadowolony - bardzo czysty dźwięk i nowoczesny design, no i najważniejsze: wyświetlacz i sterowanie z kiery działa. Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i czas na mnie zeby cos powiedziec, mam Clariona DXZ388 niezle sprzeciwko generalnei za smieszna kase, adapter z allegro 150 zl i dziala sterowanie z kierownicy, ale jak zawsze jest problem :niie: czy istnieje mozliwosc by po wlaczeniu radia nie gasla data z wyswietlacza? wiem ze banał ale moze ktos wie?:twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalem juz o tym w dziale audio

kabel wzmacniacza antenowego odciac

 

o ile pamietam to bialo niebieski

sprawdzic ktory w rozpisce kostki

ktora tez jest juz podana w tym dziale

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam. kupiłem takie jak krystiano polecił kenwood kdc-w7041u + interfejs. dziala i sterowanie w kierownicy i wyświetlacz pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob Sty 31, 2009 20:22 ]

witam. dorzucilem jeszcze adapter kca bt200 jako zestaw głośnomówiący.wszystko ładnie działa,kto dzwoni wyświetlane jst na wyświetlaczu fabrycznym i jeszcze dużo bajerów.jeśli ktoś dużo jeżdzi i często dzwoni to polecam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam. Polecam radio KENWOOD KDC-W7041U - cena 600 zł, do tego moduł elektroniczny zamówiony na www.piloty.pl - koszt ok. 140 zł. Sterowanie z kiery działa, wyświetlacz działa i jakość dźwięku generowana przez radyjko jest bardzo dobra. Pozdrawiam

Witam. A czy z wyświetlaczem CID (kolorowym graficznym od NCDC 1100) też bedzie dzialać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności