Skocz do zawartości

Zmiana języka w komputerze Zafiry


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Być może tak jest w przypadku Zafir sprzedawanych w polskich salonach.

Moja jest sprowadzona ze Szwajcarii, rok 2002 i języka polskiego nie miała

 

Po pierwsze każda Zafira od roku produkcji 2001 posiada POLSKI język komputera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Kolego "twrona" chyba nie do końca doczytałeś mój post, moją zafire sprowadziłem z Belgii a nie kupiłem w salonie w Polsce i ma język polski. Natomiast informacje o tym że kazda Zafira od 2001r posiada jezyk polski otrzymałem od kolegi który pracuje w serwisie opla. A nie próbowałeś przestawiać na turecki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Twojego posta przeczytałem i nie bardzo rozumiem odpowiedź.

Czy napisałem, że auta z zagranicy nie mają języka polskiego ? Wspomniałem tylko, ze moja Zafira polskiego nie miała - to jeszcze o niczym nie przesądza :wink:

A to, że u mnie nie było polskiego potwierdziło dwóch mechaników z ASO - stwierdzili, że nie da się ustawić bo polskiego nie ma. Dopiero trzeci mechanik przyszedł i powiedział, żeby ustawili turecki - podziałało :)

 

Kolego "twrona" chyba nie do końca doczytałeś mój post, moją zafire sprowadziłem z Belgii a nie kupiłem w salonie w Polsce i ma język polski. Natomiast informacje o tym że kazda Zafira od 2001r posiada jezyk polski otrzymałem od kolegi który pracuje w serwisie opla. A nie próbowałeś przestawiać na turecki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

Jak wcześniej pisałem (rok temu prawie)mi zmienili z francuskiego na angielski,bo powiedzieli że na polski się nie da(w serwisie).Jednak czytając ostatnie posty zastanawiam się czy w mojej zafirze dałoby się spróbować z tym tureckim i czy wskoczyłby polski,Mam auto z marca 2000 elegance.Co Wy o tym myślicie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam.

Jak wcześniej pisałem (rok temu prawie)mi zmienili z francuskiego na angielski,bo powiedzieli że na polski się nie da(w serwisie).Jednak czytając ostatnie posty zastanawiam się czy w mojej zafirze dałoby się spróbować z tym tureckim i czy wskoczyłby polski,Mam auto z marca 2000 elegance.Co Wy o tym myślicie.

Pozdrawiam

Kolego "awd" z tego co mi wiadomo to dopiero od 2001 r był dodawany język polski (turecki) więc decyzja nalezy do Ciebie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

A jak jest jeżeli zafira ma nawigację z MID'em?

Bo mnie na serwisie powiedzieli, że jeżeli ją ma (tę nawigację) to języka zmienić się nie da ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hej, a ma ktos pomysl gdzie mozna to przestawic w Poznaniu lub okolicach?

Zakupilem wlasnie Zafire z Belgii 2004 rocznik, no i gada do mnie w jakims dziwnym, niezrozumialym jezyku. Dziekuje i pozdrawiam wszystkich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WItam

 

odswierze troche temat.

 

Wszystcy mowicie ze zmieniali kompem techem2 czy jak tam.

 

A czy jesli posiadam interfejs OBD2 do kompa to czy jestem wstanie sam to zmienic?

czy to musi byc ten tech "sprzetowy" ??

 

Bardzo bym prosil o info.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności