Skocz do zawartości

Kontrolka ABS


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

ja nie mam farbycznego radia i bardzo w to nie wnikalem ale jest kilka tematow o kodach w radiu... wiec zalatw najpierw to...

 

a do ladowania chyba lepiej zdjac klemy..

 

powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

abs się zapali kiedy napięcie spadnie poniżej 10,5 V, można jeszcze psiknąć jakimś kontaktem na połączenia przewodów z czujnikami przy piastach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

No i wszystko jasne. W świeta podładowałem Aku i problem z kontrolka ABS-u znikł. Gaśnie za każdym razem bez problemu. Dziekuję z podpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

witam wszystkich jestem nowy. czy moze ktos mi pomoc mam problem z abs em. po odpaleniu auta działa w 100% do poki nie skrece w lewo to działa a po skreceniu tylko w lewo zapala sie kontrolka i abs nie dizała.jest tak zawsze bez wzgledu na pogodeczy inne przeszkody w eletronice. zawsze sie zapala kontrolka jak skrece w lewo. pomozcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam juz sprawdałem wszystkie przewody. w lewym kole mam laczony kabel. sprawdziłem wszystko niby jest ok. niewiem moze wymienic ten kabel jest taka mozliwosc. znajomy mowi ze to moze byc czujnik.ale tylko by sie chrzanil przy skrecaniu w lewo.juz nie mam na to siły od jakiegos czasu mi sie to dzieje.

 

[ Dodano: Czw Sty 15, 2009 10:35 ]

a pare dni temu doszedł mi inny klopot. zwiozany prawdopodobnie zz akumulatorem. niby odpala ale ciezko kreci, podczas jazdy dzieja sie dziwne rzeczy. np gdy wlacze kierunkowskaz to razem z nim na przemian migaja mi kontrolki na pulpicie, badz jak przycisne stop to miga mi stom. tak jak by pradu było mało. akumulator jest pol roczny alternator laduje, niewim moze mam za malej pojemnosci aku. posiadam silnik 2.0 16v 150km. a mam duzo elektryki a aku mam 60ah 420. moze wlozyc mu 70ah 600. czy cos sie stanie z instalacja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniek astra2.0, wymień przewody po obu stronach i czujniki ABS-u,co do aku zmierz ładowanie altka i pobór prądu z aku podczas rozruchu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiozany prawdopodobnie zz akumulatorem. niby odpala ale ciezko kreci, podczas jazdy dzieja sie dziwne rzeczy. np gdy wlacze kierunkowskaz to razem z nim na przemian migaja mi kontrolki na pulpicie, badz jak przycisne stop to miga mi stom. tak jak by pradu było mało

Na poczatek sprawdź czy masz dobry styk z masą :(

Elektryka w samochodzie może wariować stąd mogą

wynikać problemy z alternatorem, szalejącymi kontrolkami

na desce rozdzielczej itp.

a aku mam 60ah 420. moze wlozyc mu 70ah 600. czy cos sie stanie z instalacja.

Spoko nic się nie stanie, do Twojego silnika jest dedykowany aku 72 A/h o prądzie rozruchowym 680 A

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdeczne dzieki chlopaki.zrobie tak jak mowicie potem sie odezwe. a z masa ju czysciłem styki. mysle ze to akumulatr mi siada.po dzis poszedlem do garazu i juz mi nie zapalil,odpalilem z przewodow od kolegi i teraz juz mi pali i tylko te kontrolki szaleja tak jak do tej pory. wiec kupie ten aku 70ah to zobaczymy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności