Skocz do zawartości

Czy to się jeszcze opłaca? CENY GAZU w Waszych miastach.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

..poporstu myślałem ze pojechałes do gazowników i oni powiedzili sekwencje...mam znajomych gazowników i powiedzieli ze są problemy z zsekwencjami wszytsko zalezy od tego jak to zostanie założone to jest podstawa...jeśli robisz kródkie trasy to sekwencja zanim sie przepnie to troche potrwa... a spadek mocy spowodowanym jest założeniem zwężki w ukąłdzie dolotowym zażyczas sobie aby ni edawali zwęzki i już mam taką samą moc jak w sekwencji pozatym wszytsko zalezy od regulacji... fakt ze ins.II gen to robienie z wtrysku gaxnka ale jest tam sporo rzeczy po których można poieszać....Przechodziłem to z poprzednim autem w którym przepływomierz był na gorącym drucie i da sie tam zalozyć II gen i mieć problem z głowy tylko trzeba byo kilka patentów robić. Wszytstko zalezy od gazownika... ach pamiętam jak sowją megi tankowałem po niecałe 1 zł....:wesoly:

 

pozdrawiampeper,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 472
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a spadek mocy spowodowanym jest założeniem zwężki w ukąłdzie dolotowym zażyczas sobie aby ni edawali zwęzki i już mam taką samą moc jak w sekwencji

przeciez ta "zwezka" to tzw. mikser i on musi tam byc przeciez chyba nikt nie montowal by jakiejsc zwezki ktora niczemu nie sluzy! Ja nie slyszalem o innym miejscu montowania miksera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie opłaca sie zakładać instalkę.nawet przy obecnych cenach a szczególnie jeżeli robi się duzo kilometrów.zreszta i tak gaz na wiosnę zacznie tanieć jak co roku a z tego co zauważylem to juz tanieje.dzisija gaz tankowalem po 2.1o zł ale na prywatnej stacji(maja dobry gaz)benzyna po 3.51.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale są rózne srednice tego mixera najcześciej stosuje sie 36 mm (tak mi sie wydaje) i sa wieksze rozmiary...tego użądzonka..

no wlasnie, czyli nie da sie tego wyeliminowac calkowicie :wesoly:

a z tego wynika ze utrata mocy bedzie najwyzej mniejsza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wesoly: ale gaz ma więcej okwniż beznyna jest bardziej karoryczny da sie tak zrobić ze autko będzie jezdziło tak samo..pozatym troche przebudowywując dodlot można zwięskzyć srenicee zweżki nie zminiejszajac fabrycznej śrenicy dolotu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...niedądze wystacza gumowe rury i znajmosć jak to działa ( nie robiłem tego ale wiem kto ma tak i to w oplu:) ) :wesoly: teraz to nalezy czekać chyan na CNG (tak sie nazywa gazik ziemny chyba) jest sporo tanszy i bedzimy mogli go tankowac w garazu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wgarazu tylko w kuchni :D:wesoly:

ale CNG pali jeszcze wiecej niz LPG i trzeba by wieksze butle zaladowac do bagaznika :)

no i zapewne tez zaladuja akcyze na CNG niech tylko zaczn ludzie jezdzic na tym 8):P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności