Skocz do zawartości

Czy to się jeszcze opłaca? CENY GAZU w Waszych miastach.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 472
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pytanie brzmi: gdzie tankujecie LPG?

ja przewaznie na shell'u. Nigdy nie mialem klopotow odkad tam tankuje. Czasem tankuje na BP i Statoil.

Jakie sa wasze ulubione stacje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho, to widzę że nie tylko u mnie gaz staniał, ja lałem przedwczoraj na Jet-cie po 2.01 za litr. Normalnie przecierałem oczy ze zdumienia, znowu mogę nalać do pełna (butla w koło zapasowe) za niecałe 50 zł :| .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie brzmi: gdzie tankujecie LPG?

ja przewaznie na shell'u. Nigdy nie mialem klopotow odkad tam tankuje. Czasem tankuje na BP i Statoil.

Jakie sa wasze ulubione stacje?

 

Power Gaz ( jest pare stacji w radomiu) - 2.09 zł , i jakieś kuponiki na myjnie :shock:

Na 11-go listopada w weekendy taniej (chyba) o 3 gr na litrze ot promocja

Nie polecam Wotaru raz byłem zatankowałem i nie pojade więcej :|

 

Mam w omie coś jak II gen tyle że na pełnym kompie i złego słowa nie powiem :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gaz kosztuje o 2,06 do 2,20 zalezy na jakiej stacji.a 95 od 3,76 do 3,89.tankuje zawsze jakość a nie cene więc tankuje zdecydowania na Orlenie.mialem kadecika1,6 z 90 roku przez pół roku i załozylem do niego gaz(palił mi przy naprawde spokojnej jezdzie srednio 7,6 gazu)rekord to trasa z mojego miasta czyli Buska Zdroju do Krakowa i spowrotem czyli tak ok 230km.spalił mi 7,2 gazu przy średniej jeżdzie 80km/h.samochód moze nie jest az tak dynamiczny ale napewno go nie pchalem pod gorke:)teraz mam Opla astre z silnikiem 1,4 z 92 roku.i zbieram kase na instalacjie:)nawet chce sprzedac moje aluski bo najważnijsze jak dlamnie to koszty.A koszt jazdy na benzynie mnie nie zadowala choc to maly slnik.cena gazu nie zrowna się nigdy z ceną benzyny.to sątylko głupie plotki.teraz na przejechanie 100km powiedzmy ze potrzebyje z 32zl a na gazie 12zł bym oszczędzał.bo był by to koszt góra np.20zł .więc gaz jak najberdziej TAK!:shock::|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlaśnie zaczynam sie nad tym zastanawiać... :( może jak będzie cieplej... :)

pb 95 3.65

lpg 2.09

pozdro all!

 

[ Dodano: 22-01-2006, 20:38 ]

Robo,

cze Robo, gdzie jest ten Power gas?? i jak to jest z tymi kuponami?

dzięki za news

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze Robo, gdzie jest ten Power gas?? i jak to jest z tymi kuponami?

dzięki za news

 

 

Na warszawskiej na przeciwko spoiwa, na 1905 roku koło Satala i na warszawskiej (e7) przy światłach na firleju (koło zakłądu blacharskiego) :) Na kieleckiej koło Karasiewicza (tam jest też myjnia za naklejki) pewnie gdzieś jeszcze są ale ja narazie namierzyłęm te 4.

 

Z naklejkami to jest tak że dostajesz jedną za 25 albo 20 litrów i za 6 naklejek masz myjnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności