Skocz do zawartości

Opel kadet problem z wtryskiem.

Gość kuba196

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .

Mam opla kadeta rok 1990 wtrysk jedno punktowy ,

mam problem tego typu,silnik odpala bardzo ładnie ale po około 5 minutach

z wtryskiwacza leci ogromna ilośc paliwa i go zalewa,

proszę o pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Czołem!

Odgrzewam temat, ale mam podobny problem. Po wymianie UPG silnik przestał palić na benzynie (przed wymianą palił "od strzała").

Wymieniłem filtr paliwa, sprawdziłem pompę (pompuje jak szalona)- paliwo dociera do układu wtryskowego, wtryskiwacz nie rozpyla-nic z niego nie leci-po zalaniu gardzieli benzyną odpala, do wtryskiwacza prąd dochodzi. Mam instalację LPG (na gazie pali bez problemu), wtryskiwacz jest cięty przez przekaźnik.

Przekaźnik-hmmm-trudno powiedzieć czy to jego wina-cewka działa, przełącza się-jeszcze go nie podmieniałem.

Pytanie - co mu dolega?

Pozdrawiam i proszę o jakąś podpowiedź.

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Zanim założysz temat opisując swój problem, zapoznaj się z naszymi zaleceniami

• Przeszukaj forum - skorzystaj z wyszukiwarki i przeszukaj forum, być może ktoś omówił podobne zagadnienie,
  • Podaj wersję modelu - nie zapomnij o podaniu wersji modelu auta, którego dotyczy opisywany problem,
  • Oznaczenie silnika - podaj nam jak najwięcej danych, które dotyczą Twojego silnika,
  • Opis problemu - opisz swój problem w sposób zrozumiały dla innych
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Tomek76
      Witam proszę o pomoc w takim temacie ! dziś wymieniałem w kadecie uszczelke pod głowicą ponieważ robiło sie ciśnienie w układzie chłodzenia ! wszystko rozebrałem wyczyściłem oczywiście rozrząd ustawiony wszystko zgodnie z zasadami wymiany ,uszczelka faktycznie była walnięta to założyłem nową i poskładałem wsszysko do kupy!i jakie było moje zdziwienie gdy zacząlem go zapalać silnik kręcił jak by nie mial żadnych oporów !szok! wykręciłem świece i na żadnym cylindrze nie ma kompresji !co jest grane doradżcie coś !
    • Gość Anonymous
      Przez Gość Anonymous
      Witam mam pewien problem z moim kadecikiem. A mianowicie podczas jazdy czasem gasnie i nie moge go wogole odpalic. A jak postoji z 10 minut a czasami i szybciej pali z pierwszego i mozna jezdzic bezproblemowo po kilka dni. A jak go zlapie to bedzie gasl co chwila i dupa. Bylem u elektryka ale jakis lewy i powiedzial ze dla niego jest w idealnym stanie. Kazal zadzwonic jak siadzie podczas jazdy wtedy on podjedzie i powie co moze byc. Tyle ze nim on dojedzie to ja znowu zapale bezproblemu i bedzie ok. Wtrysk wymieniony na nowy i pompka paliwa tez. Jest to silnik 1,4 cnz rocznik 91. Moze ktos mial podobny problem badz troche sie na tym zna i mi pomoze. Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam
    • Gość GRZESIU
      Przez Gość GRZESIU
      Witam. Posiadam kadetta c16nz z zajechanym silnikiem i rozbitego c14nz. Chciałbym na zimę przełozyć 1.4 zamiast 1.6. Da sie bez zmiany ecu z wiązką? Skrzynię bym zostawił z 1.4, chodzi o to zeby zrobic podmiankę i wpiąć komp z 1.6 do 1.4 I jak z instalacją LPG. w 1.6 jest, do 1.4 da radę? Dziekuje z gory za odpowiedzi

zmieniłem czcionkę w tytule/zbyszek670
Partnerem serwisu: Karty Plastikowe && Karty Plastikowe
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.