Skocz do zawartości

Nie odpala na ciepłym silniku. Astra G 1.7 CDTI


Gość lukas0011

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

ja tak do konca nie jestem przekonany bo wrocilem niedawno z BOSHA i oni mowia ze wtryski wszystkie za bardzo przelewają

 

 

Jak to sprawdzali?

Czy w ogóle sprawdzali?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

powiedzialem im zeby zdiagnozowali usterke. Przyjezdzam po 5h a oni ze siewce dobre, komputer nie zawiera bledow, pompa dobra i ze na 99% wtryski przelewaja, ze na 1 cylindrze jest 6, na drugim 8, trzecim 8 i czwartym 5, ze tak przelewaja. Mi gosc sprawdzal ich na maszynie i mowil ze sa ok. to nie wiem czy te uzywki są do dupy czy co. zglupialem... tak jak mowilem gosc od pomp mi powiedial ze te 12 Mpa przy rozruchu to za malo to nie wiem chyba będe pompe wyciagal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Moim zdaniem , a trochę w tym grzebałem to wina czujnika pozycji wału na 150% . Ciężko to zdiagnozować bo komputer tego nie sygnalizuje w "1.7 CDTI " . Nie wiem dlaczego tak jest w tym modelu - ale tak jest . Przy rozruchu sygnał tego czujnika podaje impuls tylko do startu komputerowi i nic więcej potem nie robi. Reszta jest sterowana z czujników na wałku rozrządu. Czujnik znajdziesz nad rozrusznikiem z tyłu sinika , jest mocowany na jedną śrubkę klucz 10 mm. Radzę kupić używany na Alle-cośtam za małe pieniądze i po problemie . Ja kupiłem z demontażu za 25 zł z przesyłką i przejechałem już 35k km i mam spokój. A fachowców wypowiedzi były kosmiczne co to może być, a w komputerze zero błędów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość wilczek1118

Ja to samo miałem o pompa poszła do pompiarza.nie zapalał na ciepłym a i na zimnym trza bylo gazu dać.wtryski sprawdzilem jeden lał.zmieniłem .podłozylem zwykly filtr .nic nie dalo.zawór pompiarz wyczyscil i bylo dobrze dwa dni.pompa na stole nie wstawała.jeszcze nie zrobił..

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to ze wyciagnalem ta pompe i juz myslalem ze usterka zdiagnozowana a tu wałek,. Gość mi powiedział ze pompa jest dobra i ze nie ona jest przyczyna... teraz to juz nie wiem za co sie chycic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wilczek1118

Zostaje zrobić to co pisał procek

Ja wymieniłem czujnik wału i nic to nie dało.pomiary w normie były.mimo to nie odpalał.tylko na plaku.

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

teraz przez chwile palil dobrze znaczy dwa dni i dzisiaj rano nie odpalil. Naladowalem akumulator kreci szybko i nie zapali. Nie mam jak podmienic tego czujnika walu a nowy troche kosztuje. Kurde tyle rzeczy wyienione i sprawdzone i nic dalej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności