Skocz do zawartości

Jak spisują się Wam zamienniki piast - SKF i inne?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie jednak ja odpowiem na Twoje.

Chcę wymienić tylko raz. Jednak nie bardzo chce mi się kupować piasty po 300 zł do 23 letniego auta.

Edytowane przez lukk9314

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można nic więcej dodać bo wszystko jest napisane w poście wcześniej.

Zasad jest jedna :co tanie to jest drogie bo dwa razy kupione.

Lepiej kupić w tym przypadku coś droższego i cieszyć się z jakości.

Ja nie znam nic tańszego w jakości od tych co podał Robert_W

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy coś takiego jak piasta może być podrabiane. Znalazłem na miejscu w sklepie piasty z SKF po 180zł tylko zastanawiam się czy nie za tanie jak na allegro nawet zaczynają się od 250 zł.

Edytowane przez lukk9314

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKF miało swoje wpadki - opisane na tym forum problemy pomp wodnych - odpadanie plastikowych wirników od osi pompy.

Ceny markowych piast spadły bo tania chińszczyzna ich do tego zmusiła.

Większość wyrobów nawet markowych produkuje się w państwie środka więc wybór masz spory.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znalazłem na miejscu w sklepie piasty z SKF po 180zł tylko zastanawiam się czy nie za tanie jak na allegro nawet zaczynają się od 250 zł.

 

Sprawdź miejsce produkcji.

Ja kupując cewkę dla kolegi dostałem Beru a na odwrocie było napisane że wyprodukowane w China.

Tak samo mogło być z SKF.

Teraz gdy szukam pierwsze się pytam gdzie część jest wyprodukowana.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest coś produkowane w Chinach nie od razu znaczy że jest podroba. Wiele producentów przeniosło produkcję właśnie do Chin.

A wyboru tak wielkiego nie ma. Albo Skf albo Fag. Jeden droższy od drugiego.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lukk9314

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest coś produkowane w Chinach nie od razu znaczy że jest podroba

 

Może nie podróba ale nazwijmy to zamiennik kiepskiej jakości.

Produkcje bez większej kontroli nie można nazywać oryginałem.

Coś co jest robione na potrzeby danej marki może jakoś jest w miarę kontrolowane.Ale to co w sumie finalnie dociera do nas (Polski) może być dziesięć razy podmieniane.

Więc w sumie nie ma żadnej pewności że to podróba -podróby.

 

 

http://www.motofaktor.pl/47,2/WARSZTAT-24-7/Podrobki-w-motoryzacji---czy-to-juz-codziennosc,1985.html

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wystepuje FAG to bierz tylko to. SKF te nie jest zly i przynajmniej w AG w piastach byl zawsze pozadny tak w innych ulozyskowaniach mial wtopy. Na fagu sie nie przejedziesz. skoro jest na swiecie jeszcze sto marek produkujacych lozyska i sa to kiepskie wykonania to co sie spodziewac ze nagle beda dobre?? Byly kiepskie i beda nadal kiepskie jesli niszowe firmy beda to robic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności