Skocz do zawartości

Zamknięte drzwi:(


Gość rastafaragoth

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rastafaragoth

Witam. Mam problem z moją Omega. Nie mogę otworzyć drzwi kluczykiem, może to wydaje się banalnie śmieszne ale takie nie jest. Nie działa pilot ani jak włożę kluczyk do drzwi to po przekręceniu nie podnosi się ani centralny ani nawet drzwi kierowcy. Niestety jak się okazało zamek w drzwiach pasażera jak i w bagażniku były wymieniane i nie pasuje kluczyk. Nie mogę nic zrobić. Co to może znaczyć i czy jest jakiś sposób by nie wybijając szyby dostać się do środka? Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposobów jest dużo i bez wybijania szyby ale nikt ci ich nie napisze, bo można to uznać za treść która pomoże komuś włamać się do cudzego auta czy coś. itp itd

 

dobry mechanik/ elektryk będzie wiedział jak dostać się do auta bez kluczyka ???

 

albo jakiś "gangster z pod bloków" hahahha :lol::D

 

popr./DAROMV6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry mechanik

/ elektryk będzie wiedział jak dostać się do auta

bez kluczyka

... Ci co dorabiaja klucze świadczą takie usługi - mają odpowiednie pozwolenia ... zadzwoń do najbliższego u siebie w mieście ... powie Ci co robić ... pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rastafaragoth

Tak, ale Ci co to robią jak się okazało kasują za to 160zł (przynajmniej w Gdańsku). Wyciągnąłem kratkę ogrodowa(ta z przodu co robi za grill) pomacałem i wymacałem cieniutką linkę, pociągnąłem i się maska otworzyła:) Kable rozruchowe i po chwili się otworzyły drzwi i po kłopocie. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co to robią jak się okazało kasują za to 160zł

... mniej wiecej ... chyba lepsze to niż wybijanie szyby ...

po chwili się otworzyły drzwi i po kłopocie. Pozdrawiam

... tzn, że padł aku :beer::beer::beer::beer::beer::beer: pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez sensu jest to, że kluczykiem nie można otworzyć nawet drzwi kierowcy.

... noooo, to jakieś dziwne jest - przecież powinno sie normalnie otworzyć ... może obadaj czy coś się nie urwało - ale to mówisz, że żadne drzwi się nie dadzą otworzyć :D:lol: wtedy może warto pomyśleć aby ta sytuację poprawić - następnym razem nie będzie stresu ... pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silvo44, wkładka jest tylko w drzwiach kierowcy

 

rastafaragoth, kluczykiem otworzyć nie mogłeś bo był inny

czy może po prostu drzwi były zaryglowane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rastafaragoth

Kluczyk jest ok. Poprostu jest centralny zamek( nie wiem czy fabryczny czy nie) i gdy aku padło, drzwi nie otwierały się ani pilotem ani kluczykiem. Gdy naładowałem aku otworzyły się i kluczykiem i pilotem. Natomiast zamek w drzwiach pasażera i bagażniku mam inny jak się okazało. Czytałem gdzieś na innym forum, że w niektórych samochodach tak jest, że gdy aku padnie, drzwi się nie otworzą, chociaż to bez sensu dla mnie ale co tam, w razie W już wiem jak maskę otworzyć:D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności