Skocz do zawartości

Nieoryginalne radio a data na wyświetlaczu.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Szymon_1991Lodz

No ładnie, sprawdzałem na studio24 i właśnie tam ten samotny był antenowy......

Spoko nic się nie stało jakoś połączyłem te kabelki, cieżko było ale udało się??? Jak ktoś będzie wiedział na 100%, który to niech da znać :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając kiedyś przy wtyczce od TID-a kabla który odpowiada za ściemnianie go przy włączaniu świateł aby nie ciąć na chybił trafił. Zamocowałem do końcówki miernika igłę , wkuwałem się w kabel i mogłem sprawdzić do którego pinu dany przewód idzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w większości radii niebieski kabel jest od zasilania anteny automatycznej. Jest to chwilowe podanie napięcia 12 v przy włączaniu i wyłączaniu radia. Żeby radio działało bez zapłonu trzeba zamienić plus fabryczny na plus stały np od zapalniczki, chociaż niektóre nasze skarby mają tak zrobioną instalację że wyłączenie zapłonu wyłącza wszystko. W takim przypadku trzeba doprowadzić nowy kabel najlepiej od skrzynki bezpieczników. Żółty odpowiada za podtrzymanie pamięci, więc można go zmostkować z czerwonym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uniknąć powtarzania się informacji temat zamykam.

Wszystko co istotne zostało już napisane niemniej gdyby ktoś chciał dodać coś co pominęliśmy w kwestii przeróbek proszę pisać PW do autora tematu czyli do mnie lub do któregoś z adminów bądź moderatorów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W Astrze G , by zachować zegarek i datę na tid przy nieoryginalnym radiu , należy przy tidzie przeciąć kabel biało-czerwony . Wczoraj sprawdzone u mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności