Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich ??? Mam pytanie, otóż czy ktoś z was wie jaką barwę ma fabryczny ksenon w Insigni? W poprzednim samochodzie wiem, że miałem barwę 5000K ??? ale słyszałem, że czasem producenci wkładają też 4300K - obie barwy mają dopuszczenie w UE. Czy ktoś może mi w tym pomóc? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale słyszałem, że czasem producenci wkładają też 4300K - obie barwy mają dopuszczenie w UE.

Takie są wkładane przez producentów o barwie 4300K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale słyszałem, że czasem producenci wkładają też 4300K - obie barwy mają dopuszczenie w UE.

Takie są wkładane przez producentów o barwie 4300K.

Zbyszku ok. Ale czasem jak widzisz zwłaszcza w nowych WV lub BMW to wydaje mi się, że barwa jest zdecydowanie inna niż np. w Isignii. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbyszku ok. Ale czasem jak widzisz zwłaszcza w nowych WV lub BMW to wydaje mi się, że barwa jest zdecydowanie inna niż np. w Isignii

Seryjnie w zależności od lokalnych rynków i przepisów na nich obowiązujących, montowane są ksenony (palniki) o temperaturze 4300K-5800K.Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, otóż czy ktoś z was wie jaką barwę ma fabryczny ksenon w Insigni? W poprzednim samochodzie wiem, że miałem barwę 5000K ale słyszałem, że czasem producenci wkładają też 4300K

Z tego co widzę po swoich światłach to opel chyba stosuje 4300K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4300 mają i bodaj fabrycznie w omedze

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

czy ma ktos informację czy faktycznie w samochodach Opla stosują na pierwszy montaż barwę 4300 K ? U mnie mam do wymiany żarówkę, widzę na fakturze że poprzedni właściciel wymianiał żarówkę w ASO (bagatela 210 Euro), mam numer części ale niestety nigdzie nie ma informacji o barwie światła ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi