Skocz do zawartości

Opel Insignia 1.8--Podczas odpalania dziwny odgłos.


Gość Raku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do Was takie pytanko dotyczące samochodu Opel Insignia silnik 1.8 140KM. Podczas uruchamiania silnika wydaje on taki dziwny odgłos, takie charczenie. Sam nie wiem jak to nazwać. Czy to jest normalne?? też ktoś z posiadaczy tego modelu

ma coś podobnego??

 

Zmieniłem tytuł by było wiadomo o co chodzi. Zdanie zaczynamy dużą literą. Poprawiłem/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Samochód mam jeszcze na gwarancji ale ja tak właśnie mam przy uruchomieniu np jak on postoi parę godzin. Ale jak go już później odpalam to już tak nie charczy. Czy to jest właśnie ta usterka o której napisałeś czy może coś innego?? Dzięki za tamto info.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. A czy mógłbyś mi polecić jakiś dobry serwis ASO w województwie śląskim?? Bo już nie raz bywałem w serwisach i normalnie to jest tragedia. Nikt nic nie wie. Nikt nic nie umie zrobić do porządku. A jaka jest właściwie przyczyna występowania tej usterki??

Aha, i mam jeszcze do Ciebie jedno pytanko. Samochód na gwarancji mogę oddać do każdego serwisu prawda?? I tą usterkę powinni mi usunąć na gwarancji nieodpłatnie tak??

A ile w ogóle trwa tak mniej więcej usunięcie takiej usterki przez serwis??

 

scaliłem/daro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bardziej poleciłbyś mi ten Chorzów czy Katowice?? Jeszcze w sumie jest w Tarnowskich górach serwis. Tylko ja się obawiam o to że oni właśnie zaczną szukać usterki nie wiadomo gdzie a mi nie chodzi o to żeby mi rozgrzebali połowę części tylko wiedzieli co jest przyczyną i wymienili to o co konkretnie chodzi bez doszukiwania się. Więc sam nie wiem jak to rozegrać zademonstrować im o co chodzi co i jak i zobaczyć co powiedzą i wtedy się z Tobą skonsultować co mówili i ewentualnie dopiero wtedy zostawiać im samochód do naprawy. Jeśli możesz to doradź coś bo ja już trochę przepraw miałem z serwisami wiadomo trafiają się i dobre ale ciężko na nie trafić a nie chciałbym bym żeby później było coś nie tak z samochodem bo tyle pieniędzy trzeba wydać i jeszcze jednak są te kłopoty. Z góry dziękuje i Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności