Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid a widzisz że kobieta nie ma dojścia do Opcoma i szuka mechanika który by to zrobił?

Nie wiem dokładnie ale to są koszty w miarę ok.

Ja za odczytanie kodu do immo plus nowa pestka plus dopisanie jej do immo zapłaciłem 200 zł kilka lat temu w Oświecimiu.

Trójmiasto mogą być koszty trochę większe.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpinam się do tematu.

Czy jest ktoś dostępny z OP-COMem w okolicy Trójmiasta do zaprogramowania kluczyka do Opla Merivy z 2005 r.?

Również posiadam tylko jeden kluczyk, który może odpalić samochód. Drugi zdemolowany w środku, tylko otwiera samochód. Miałam naklejkę z kodami, handlarz twierdził, że kody są do radia, ale chyba chodziło o całość do programowania klucza z immobilaiserem i niestety naklejkę z kodami wsiąkło.

Zadzwoń 692 226 016. Koleś prowadzi działalność i ogarnia nieźle diagnostykę komputerową. Lubi Ople. Przede wszystkim jest uczciwy i nie zdziera. Mieszka w dzielnicy Gdańsk Południe ale z obwodnicy to 1.5 km. Korzystałem, polecam.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dawid a widzisz że kobieta nie ma

Właśnie widzę i chodzi mi o to , żeby się nie spieszyła tylko poszukała na forum tym lub innym kto jej może pomóc. Można wejść jeszcze na inne fora Opla i tam szukać pomocy jak tutaj nikt się nie znajdzie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadzwoń 692 226 016. Koleś prowadzi działalność i ogarnia nieźle diagnostykę komputerową. Lubi Ople. Przede wszystkim jest uczciwy i nie zdziera. Mieszka w dzielnicy Gdańsk Południe ale z obwodnicy to 1.5 km. Korzystałem, polecam.

Znalazłam odpowiedni transponder na allegro za 20 PLN, przymocuje go mój kolega elektronik. Ale fakt zaczynam pytać wśród znajomych i ciężko z dostępem do osoby z OP-COMem. Więc bardzo dziękuję za kontakt, sprawdzę to :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedaleko masz Gawlaka ale on coś sie na forum nie oddzywa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skorzystałam właśnie z pomocy tego fachowca z Gdańska Południe. Mój kluczyk oryginalny był dobry, dokupiłam tylko transponder na allegro za 18zł. Samo odczytanie kodu i zaprogramowanie u tego fachowca szybko i niedrogo. Dziękuję pięknie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie i panie, jak będę dorabiał kluczyk do merivy to najpierw muszę zakodować imo żeby zaprogramować centralny czy kolejność nie ma znaczenia ? Pytam bo kupiłem używamy kluczyk ( dla elektroniki ) , a transponder jeszcze do mnie nie doszedł . W miedzy czasie chcę dorobić grot bo muszę sprawdzić czy używany kluczyk ma odpowiedni pilot do centralnego. Da się go zaprogramować ( sam pilot ) zanim wsadzę do nowego transponder ?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Programowanie pilota i immo to dwie różne rzeczy. W opcomie 2 minuty roboty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, wiem że to różne rzeczy, ale czy kolejność ma znaczenie ? Próbowałem przekręcić stacyjkę swoim kluczem , a wcisnąć zamykanie centralnego w drugim kluczyku . Niestety tak się nie zaprogramował centralny.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak pamiętam to centralny programować można sposobem że stacyjką wtedy, gdy już dany kluczyk był przypisany w aucie i uległ rozprogramowaniu. Nowy przypisać można przez np. Op coma.

Gdy dokupiłem drugi kluczyk do Mery i nie chciało mi się iść po interfejs to próbowałem metody że stacyjką i żadna nie działała. Po 15 minutach i rzuceniu mięsem iż miało być szybciej poszedłem po interfejs i w ciągu 2 minut centralny był zrobiony jak i immo zaprogramowane. To tyle z mojej walki :-) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi