Skocz do zawartości
Gość WojtasKrk

Jakie Sprężyny Do Astry II G.

Rekomendowane odpowiedzi

@bad, dałoby się coś tańszego ;)

Za nieco ponad 100/szt. widzę Lesjofors - warte to coś?

W sumie mój błąd - nie doprecyzowałem budżetu - tak więc - j.w. - ok 100 zł/szt.

Mam jeszcze takie dodatkowe pytanie.. jakiś czas temu, przez jakiś czas (2-3 m-ce) przejeżdżając przez łagodny próg zwalniający, w momencie gdy zjeżdżały tylne koła i występowało bujnięcie tyłem w dół, słyszałem takie jakby chrobotanie z tyłu (guma o gumę, guma o metal - coś w tym stylu). Co prawda od kilku tygodni to ucichło (może to wpływ niższych temperatur?) - cóż to mogło być? Czy mogło to mieć jakiś związek z tym dzisiejszym pęknięciem sprężyny?

Edytowane przez luko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam pękła mi sprężyna z tyłu więc chcę ją wymienić tylko nie wiem jakie sprężyny wstawić? Jakiej firmy szukać albo chociaż długość sprężyny. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Producenta podał ci Bad.

Jakie sprężyny możesz znaleźć tutaj: http://ecat24.com/opel/catalog/models/1/

Wpisz Vin i znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie również niedawno pękła sprężyna w 1.6 16V z tyłu, w związku ze sprzedażą auta zdecydowałem się nie przepłacać i zakupiłem sprężyny Kamoka, co mogę powiedzieć po 10 tyś. km to to że sprawują się póki co bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi