Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Sintra - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem krótko: szczena mi opadła jak zobaczyłem te fotki.

http://forum.opel24.com/viewtopic.php?p=474780#474780

Nie wiedziałem że Sintra była wypuszczana z siedzeniami w skórze.

Jak jeszcze ILKU napisze że ma climatronik to się chyba rozchoruje...

Hej

Skóra była w standardzie z silnikiem 3,2 :jupi:

Tak serio to fotele z wersji amerykańskiej (jakiś tam klon sintry). Pasują p&p.

Jedyna różnica to układ siedzeń. Zamiast 2-3-2 jest 2-2-3. Climatronika niema i niebędzie - za dużo zabawy do efektu :D

Jest za to ulepszenie ogrzewania - pompkę dodatkową z pasa przedniego przeniosłem na wyjście z bloku do nagrzewnicy. Podłączona jest po zapłonie i dzięki temu szybciej krąży płyn i jest cieplej. Na gaz przełącza się po ok 1000m.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tapicerkę na drzwiach chyba też przekładałeś , czy to tylko na fotce jest takie złudzenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, kupiłem komplet z boczkami. Jedynie tył (przy 3 rzędzie foteli) nie pasuje bo tamten był dłuższy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Ja również chciałbym podziękować za cenne rady Kacper. Przepraszamy za nietakt. Na mojej stronie na Sintra, a tylko około Sintra, możemy przydatnych informacji. Czy ktoś może się przydać. Ale w języku rosyjskim. Przejdź do witryny i korzystania z informacji na Sintra.

http://mysintra.3dn.ru/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siergejmoskva witaj! Z tą granitową podłogą w Sintrze to już przesadziłeś:jupi::D Pozdrówka dla wszystkich szczęśliwych posiadaczy Sinterek w Rosji!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sergeimoskva, już kiedyś zauważyłem że Sintry lepiej znacie i można na waszych forach znaleźć więcej informacji technicznych. :jupi::drunk:

Pozdrawiam.

ps

http://mysintra.3dn.ru/index/poleznye_ssylki/0-6 brakuje tu adresu http://forum.opel24.com/ :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam posiadaczy Sintra z Polska!

Dziękuję STRUS_TM na dobre i dobre nastawienie!

Dziękuję Kacper! Witryna Sintra przeczytać dawno temu. Dodaj na forum.opel24.com stronie internetowej! ОК ! :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sergeimoskva, za promocję przyznaję pierwsze punkty.

:grin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam gorącą prośbę do Sintrowców jako moderator tego dzialu:

Uzupełnijcie Swoje profile chociaż o *Model pojazdu*.

(Niestety nie przeniosło tych info z poprzedniej wersji forum)

Stałych bywalców rozpoznaję od razy ale jak ktoś jest od niedawna i nie ma wpisanego modelu to czasami zastanawiam się czy ktoś nie napisał tu przez pomyłkę.( Tacy też się zdarzają :ANGRY: )

Z góry dzięki. :spoko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam sinterke juz dwa lata i od samego poczatku byly problemy z zapalaniem tzn moja pali zawsze za drugim razem i tak ma ,kupilem ja troche zaniedbana,czyli gosc wskoczyl z malucha na normalne auto i myslal ze wystarczy lac i nic innego go nie interesowało.mam nadzieje ze moja sintra dziekuje teraz bogu ze wpadla w moje lapki :) a co do klopotow z zapalaniem to naprawde trzeba pilnowac zeby nie jezdzic na oparach ja wymienilem pompe i filtr paliwa,silnik krokowy,czujnik polozenia wału nowe aku mocne,kable i swiece a i tak pali za drugim razem bylem nawet u mechanika i to takiego prawdziwego zmierzyl cisnienie na listwie (3,2 bara)wymienial immo, cewki,i inne cuda trzymal auto tydzien i nie podolal.a ja powiem szczerze ze juz sie przyzwyczailem i nie przeszkadza mi to zapalanie,choc w glebi duszy to jednak meczy ale i tak nie zamienie na nic innego malenka potrafi sie odwdzieczyc jeczcze nie zawiodła pozdrawiam adi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi