Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Sintra - pogaduchy

Rekomendowane odpowiedzi

Siema robaki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowo dla potrzeb TT... Zdjęcie przewodów pod schowkiem fa09fc6d387abe10128cff011c34d5a2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zoba czy ci powiadomienia przychodzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam, mam, mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proba grafiki raz dwa trzy100_3388.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurna Felek noooo... Działają powiadomienia. Po takim czasie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ja lubię to zdjęcie :wub:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ładne trzeba przyznać że ci wyszło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No ładne trzeba przyznać że ci wyszło
Bo to "prawdziwe", aparatem robione ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ArtKTK napisał:

Słuchajta - czy zapowietrzony układ mógł powodować wywalanie płynu z układu chłodzenia ?? Szukałem dzisiaj wycieku - i dupa ... przewody z nagrzewnicy suche , zero wycieku , za to po dolaniu wody i odpaleniu silnika coś zaczęło kapać , ale jakby bliżej pompy wody ( woda ściekała po misce oleju ) .... Sprawdziłem chłodnicę - na górze coraz cieplejsza , na dole zimna w cholerę - odkręciłem korek na zbiorniczku - minimalnie ubyło płynu , przestało kapać - obserwowałem pod samochodem , a chłodnica zaczęła się na dole nagrzewać .... Po 10 minutach silnik nadal miał 90 stopni i nadal nic nie ciekło , kapało dołem .... Wyłączyłem silnik - nic nie leci , a wczoraj jak wróciłem od mechanika , silnik miał około 95 stopni i po wyłączeniu silnika lało się jak z kranu .... Dlatego pytanie jak na wstępie - czy zapowietrzony układ daje takie objawy , gdzie jeszcze może cieknąć jak nie z przewodów do nagrzewnicy ( mechanik mówił coś o jakimś wężu w okolicach pompy wody - po nim ciekł płyn , ale nie był w stanie dojrzeć gdzie toto idzie ) i czy winny może być korek zbiorniczka wyrównawczego , a jeśli tak , to jak sprawdzić w domowych warunkach taki korek ??

No więc tak - ma się z tyłu silnika z czego lać. Na fotce masz na żółto zaznaczony przewód i króciec na głowicy ponadto kolektor też ma przepływ chłodziwa, pod kolektorem jest krótki przewód między chłodnicą oleju a wlotem do pompy wody. Poza tym zaślepki w bloku silnika. 

silnik.jpg

A poza tym cześć wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi