Skocz do zawartości

Opel Movano 2004 Brak Podswietlania Panelu Sterowania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem z moim movano szukałem ale nic nie znalazłem .Chodzi o podswietlenie panelu sterowania nawiewów które nie działa .Czy ktos podpowie jak tam dojsc tzn co rozebrac aby wyjac zarówke? foto porada mile widziana Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos kto napisal posta przeczytal regulamin?

wypadaloby nie krzyczec. zatem prosze o poprawienie postu inaczej kosz (1 dzien badz najblizsze logowanie)

 

regulacja intensywnosci podswietlenia deski jest ok?

 

ps. ilosc przegladanych postow na forum =1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebrałem pół deski ,żeby sprawdzić ale żarówek ani gniazd nie uświadczyłem , odkąd został sprowadzony z Niemiec to nigdy podświetleń tych trzech pokręteł nie było cała reszta (licznik i przyciski) świeciła bez zarzutu :mg:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość SpokoLoko

mam to samo tylko ze w vivaro. wszystko swieci ładnie oprocz panelu strowania nawiewem. rozebralem ale nie uda sie chyba wymienic zarówek. z tego co widziałem :?: wygląda jakby trzeba bylo wymienic cały panel. moze sie myle. jakas podpowiedz moze ? pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość kristoff1177

Nie wie, jak w Movano, ale w Vivaro ten panel jest podświetlany. W moim, jak go kupiłem, oczywiście był niepodświetlony. Aby to zmienić, odpina się z plastikowej obudowy mechanizmu lewarka biegów elastyczny mieszek, potem odkręca się 4 wkręty i zdejmuje tą plastikową osłonę, wypinając jednocześnie kostkę z przewodami od włącznika świateł awaryjnych. Następnie wykręca się 3 wkręty podtrzymujące panel ogrzewania i wyciąga go. Są tam, od tyłu dwie żaróweczki w plastikowych, czarnych oprawkach. Przekręca się to o około ćwierć obrotu, wyjmuje, wymienia żaróweczki , składa wszystko zpowrotemi jest podświetlenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpokoLoko

w vivaro jest podswietlany :D bo mi swiecił :D doszedłem do tegomomentu ze rozebrałem wszystko jak jak mowi moj poprzednik... ale nie widzialem jak sie dobrac do zarówek. dzieki bardzo za odpowiedz. pozdro i milego uzytkowania !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie podpowiecie jakie dokładnie tam siedzą żarówki? chciałbym już je mieć zanim zacznę się zabierac do roboty.

 

Chodzi o takie żarówki?

http://moto.allegro.pl/kolorowe-zegary-t5-r5-led-w1-2w-zegary-licznik-fv-i3033065306.html

 

http://moto.allegro.pl/zarowka-samochodowa-12v-1-2w-caloszklana-w2x4-6-i2976218670.html

 

http://moto.allegro.pl/zarowka-bax10d-b8-5d-1-2w-24v-hella-512962-i2980509654.html

 

Będę wdzięczny za pomoc!

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności