Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem z moimi lampami w Oplu Astrze II (2000rok,hb). Otóż świecą 'w cały świat'. Lewy reflektor gdy świeci bardzo na lewą stronę. Prawy reflektor świeci lepiej ale daje takie słabe światło - świeci takimi 'plamami', nie oświetla tak jak powinien.

Próbowałem regulować - góra dół, sprawdziłem czy żarówki nie są źle włożone i niby wszystko jest OK, ale i tak świecą źle.

I tutaj moje pytanie, jakie lampy radzicie kupić ? Te z allegro kosztują po 169zł. Miał ktoś z nimi styczność?

I jeszcze jedna prośba, gdzie mogę dostać oryginalne lampy do Astry (valeo,hella,gm?)? Ma ktoś jakiś katalog ile one kosztują?

Chyba że macie pomysł co zrobić z tymi moimi lampami (nie są wypalone).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. mam problem z moimi lampami w Oplu Astrze II (2000rok,hb). Otóż świecą 'w cały świat'. Lewy reflektor gdy świeci bardzo na lewą stronę

. Prawy reflektor świeci lepiej ale daje takie słabe światło - świeci takimi 'plamami', nie oświetla tak jak powinien.

Albo wypalone albo angliki, sprawdzałeś oznaczenia an lampach??

Próbowałem regulować - góra dół

A byleś na regulacji na jakiejś stacji?

I tutaj moje pytanie, jakie lampy radzicie kupić ?

oryginalne najlepsze, przy twoim budżecie.

I jeszcze jedna prośba, gdzie mogę dostać oryginalne

lampy do Astry (valeo,hella,gm?)? Ma ktoś jakiś katalog ile one kosztują?

ASO, allegro- nie będziemy za ciebie szukać,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej zacząć od wymiany żarówek na jakieś dobre np. Osram, Philips, bez szaleństw typu "ksenon". Następnie stacja diagnostyczna i regulacja. Możliwe, że zamontowane są niewłaściwie tzn. przykręcone do nadwozia. Możesz poszukać jakiś używek na allegro lub nowych w intercars, fota - np. Bosch 466,00 Hela 628,00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy ustawianiu lamp olej stacje obsługi - mi ustawili tak że świeciły za nisko.

Ustaw według tego przepisu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=65210

Mi światełka poszły sporo do góry i nikt mi nie świeci długimi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby co to mam takie lampki hella na pozbyciu. Wysłałem Ci wiadomość na pw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi