Skocz do zawartości

podlokietnik


Rekomendowane odpowiedzi

czy nawet , gdy fotel jest obniżony(jeżdżę na max w dół)

Wstyd się przyznać :) jeszcze nie próbowałem jeździć z maksymalnie obniżonym fotelem .

W tym aucie bawi mnie właśnie to , że wysoko się siedzi .

Do jeżdżenia w pozycji "leżącego" mam Vectrę , ale popróbuję pojeździć z obniżonym i wtedy powiem coś więcej .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Potwierdzam to co napisał kuchar , a

od siebie :?: nie używam go - jest cały czas złożony - zapominam o nim - zbędny !

 

Gdybym go nie miał , zapewne chciałbym go mieć , ale , jak mam - twierdzę ... równie dobrze mogłoby go nie być !

Ja zamiast podłokietnika wolał bym miec regulację lędźwiową fotela.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast podłokietnika wolał bym miec regulację lędźwiową fotela.

mam i używam, podłokietnik, tez przeszepiłem z astry 3 i w moim przypoaku korzystam z niego cały czas....

 

a wracając do pytania o montaż podłokietnika to poza demontażem stolików (nie mam pojęcia jak ro wygląda w orginale w mery), montaż jest banalnie prosty z prawej strony fotela kierowcy montujesz mechanizm do struktury na 3 śrubach (nakrętkach) od zewnętrznej trony wycinasz dziurę, zakładasz osłonę (jest na wcisk), a potem montujesz podłokietnik (montuje się w pozycji otwartej)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gardi, w którym miejscu jest pokrętło regulacji lędźwiowej - pod poduszką z lewej strony czy pod mocowaniem podłokietnika? Miałe ś fabrycznie czy dodawałeś? Możesz fotkę wstawić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- pod poduszką z lewej strony

orginalnie

 

pod mocowaniem podłokietnika

u mnie - dodane z astry 3

 

jak mi się uda jutro to zrobię fotkę i wstawie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz! Chęteni foty oblookam i przeczytam rady co do montażu. Bardzo mi tego brakuje w mojej Mery i szukam na alledrogo co by sobie założyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysgier

Witam. Panowie , nikt z Was nie rozbierał tapicerki fotela kierowcy?

szukam w necie i nie moge znaleźć jak sie zabrać za to? a nie chciałbym połamać jakis zaczepów czy plastików. :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość santi_wrc

Witam apropo podłokietnika mam go i jak koledzy pisali wg. mnie na trasie jest super używam często szczególnie jak dłużej prowadzę po mieście zapewnia niezłą gimnastykę dłoni i nadgarstka przy zmianie biegów używaniu ręcznego o pasach nie wspomnę (zapinanie/odpinanie) :) ale generalni dobrze jak jest i moje pytanko czy u was też macie wrażenie jakby był troszkę krzywo po rozłożeniu mam odczucie jakby z prawej strony był troszkę niższy czy po prostu u mnie jest krzywy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam

Odświeżając temat podłokietnika przedniego fotela w Merivie A, czy ktoś z szanownych użytkowników forum jest w posiadaniu podłokietnika z tej aukcji:

http://allegro.pl/nowy-podlokietnik-dedykowany-opel-meriva-a-i5093207743.html. Chodzi o sposób montażu, jakość, trwałość, zdjęcia zamontowanego podłokietnika (cena jest konkurencyjna).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności