Skocz do zawartości

Czy to mogą być objawy przestawionego rozrządu ?


Gość asterix27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sheller35

Więc tak. Wczoraj rozebrałem osłony rozrządu i koło pasowe. Znaki się pokrywają, ale zauważyłem,że kabel od czujnika wałków rozrządu jest zaizolowany. Kiedy nim poruszałem silnik zaczął wariować i wywaliło błąd. Po zdjęciu izolacji okazało się,że kable są w opłakanym stanie. Ktoś tam dłubał i spie...ił. Zamówiłem czujnik,jakiś włoski za 80PLN(nowy) :shock: ma rok gwarancji więc zobaczymy co będzie. W porównaniu do ceny inter cars-u 400-600PLN to raczej okazja. Warto chyba zaryzykować. Dam znać,czy pomogło. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności