Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Swiatla zainstalowane i dzialaja!

Jak wylaczysz silnik to lampy dzienne tez sie powinny wylaczyc. Po co Ci lampy dzienne przy wylaczonym silniku? U mnie lampy dzienne gasna po 10 sekundach od wylaczenia silnika, wiec mam czas zeby znow go uruchomic :)

Zrobilem test. Na luzie wlaczylem: radio na max, nawiew na max, klime, ogrzewanie szyby i lusterek, otwieralem okna, krecilem kierownica i wlaczylem dlugie swiatla. Rezultat: nic sie nie dzialo, lampy ladnie swiecily.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,dołączam sie do tematu,co powiecie na takie swiatla dzienne ledy z wbudowanym automatem,z lampek wychodza 3 kabelki,+ - i trzeci chyba od tego automatu,co powiecie na ich temat a co najwazniejsze czy bedzie skomplikowany montaz chodzi mi o podlaczenie? Jak myslicie sa one legalne chodzi mi o te homologacje,zeby mi sie policja nie doczepiala do nich? Jaka wasza opinie,prosze o wypowiedzi,dziekuje.

http://moto.allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-dzienne-automat-wbudow-i1659741677.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Montaż jest dokładnie opisany w instrukcji - trzeci kabelek to + sterujący .

W/g mnie moga być ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

silvo44 , dziękuje ci bardzo za odpowiedz,no to je chyba zamowie,chyba mi sie policja w razie kontroli nie powinna doczepic do niech,homologacja jest wybita na kloszu.Moze sie jeszcze ktos wypowie z uzytkownikow forum,zanim je zamowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkam w okolicy ich siedziby wiec się chyba w piatek tam przejade, obejrzę i jak beda ok to zakupie - cena dosc atrakcyjna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koniecznie zobacz jak swieca. Homologacja homologacja - wiadomo jak ja przyznaja - wazne zbys byl widoczny. Lampy Philipsa daja mocne swiatlo, widoczne z daleka. Czesto widze na trasie samochody z lampkami ktore ledwo co widac, wygladajacymi jak wiejski tuning.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także coraz więcej myslę nad założeniem LEDów. Ktoś juz zalożył w modelu po lifcie? Halogeny mam. Myślę też nad wymianą zderzaka, bo ten co mam to juz z lekka poklejony. Może przy wymianie zderzaka umiejętnie wyciąć jakieś otwory i tam LEDy zalożyc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,swiatla do jazdy dziennej juz kupione i zamontowane w zderzak tam gdzie jest czarny gril zderzaka,wszystkie odleglosci prawidlowe ale jest inny problem,chodzi o podlaczenie.Z kazdej lampki dziennej wychodza 3 kabelki czerwony +,czarny - i bialy ktory jest od automatu ktory jest wbudowany w lampkach i ma na zadanie rozlaczac i wlaczac diody.Moje pytanie jest skierowane do tych co podlanczali juz takie swiatla lub wiedza jak je podlaczyc tak aby sie zapalaly po uruchomieniu silnika i gasly w chwili zalaczenia swiatel pozycyjnych i mijania,chodzi mi zeby sie swiecily podczas jazdy bez zadnych innch swiatel,bo widzialem ze niektorzy jezdza z diodami i na postojowkach.Bardzo prosze o jakas porade jak to zrobic w prosty sposob,dodam ze nie znam sie na elektryce wiec prosze was o pomoc.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"-" bierzesz z akumulatora; "+" bierzesz obojętnie skąd aby po stacyjce (np. wycieraczki działają dopiero po przekręceniu stacyjki); ten "biały" wpinasz w kabel gdzie pojawia się napięcie po właczeniu świateł pozycyjnych (ja wziąłem z lewej lampy, bierzesz miernik, włączas pokrętłem pozycyjne i patrzysz na którym kablu przy lampie jest napięcie, jak znajdziesz to wyłączasz pozycje i patrzysz czy zginęło, wpinasz się w ten kabelek i koniec roboty).

Edytowane przez silvo44
zbędny cytat
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi