Skocz do zawartości

Montaż świateł dziennych LED


Rekomendowane odpowiedzi

no i stało się, po bojach z tymi no-name wynalazkami założyłem dziś philipsy - różnica jest ogromna ! świeca strasznie mocno (w porównaniu do poprzednich) - widać je z daleka....naprawdę polecam.

 

Kolego Jarek, powiedz mi proszę, czy Twoje światełka, też włanczją się po kilku sekundach od wyłączenia silnika, a załączają się dopiero po uruchomieniu silnika?

 

u mnie tez wylaczaja sie po chwili. Niestety nie bedziemy mogli w nocy sledzic ludzi ;-)

Jak zamontowales modul? ja w obudowie przekaznikow obok akumulatora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamontowales modul? ja w obudowie przekaznikow obok akumulatora.

 

plan był podobny, by tam wcisnąć moduł, ale sie nie zmieścił - lub kable były bardzo naprężone

przykręciłem do ściany grodziowej w okolicach aku. działa, nie przeszkadza by wykręcaniu aku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość durex666

Witam

Chciałbym nieco odswierzyć temat i w związku z tym mam pytanie. Czy do załozenia podłuznych swiateł trzeba zdemontować kratkę w zderzaku i jeżeli tak to prosiłbym o jakieś ewentualne wskazówki . Z góry dzięki

Edytowane przez durex666

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasa1979

Witam

Chciałbym nieco odswierzyć temat i w związku z tym mam pytanie. Czy do załozenia podłuznych swiateł trzeba zdemontować kratkę w zderzaku i jeżeli tak to prosiłbym o jakieś ewentualne wskazówki . Z góry dzięki

 

Nie,nie trzeba demontowac tej kratki,przynajmniej ja nie musialem,wymierzylem odleglosci dokladnie,wymiary diod[szerokosc i wysokosc] i spokojnie zamontowalem bez wyciagania.Pierwsze przykrecilem uchwyty do dziennych swiatel i pozniej juz komplet na dwoch blachowkretach do czarnej kratki.Na jednym i drugim koncu kratki masz nawet duze dziury na kable.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie , a sprawdzał ktoś z Was czy podpięcie świateł dziennych nie generuje jakiegoś błędu ???

 

 

Osobiście podpiąłem czujniki parkowania [zajebista sprawa za małą kasę i max 3h pracy własnej] i pojawił się błąd:

U2102 [szyna V-BUS, przy szynie jest więcej kontrolerów niż zaprogramowano] i

U2106 [CAN-BUS brak łączności z TCM]

Oczywiście w niczym jak dotąd nie przeszkadzają, po prostu są, ale nijak nie wpływają na pracę samochodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem światła do jazdy dziennej.

Wyglądają obłędnie :)

Nie powodują żadnych błędów, ani komplikacji.

Zapalają się po przekręceniu kluczyka w stacyjce [prąd "+" wziąłem z kostki od wycieraczek umieszczonej pod plastikami podszybia, a "-" z klemy akumulatora; spiąłem z innymi masami]

Przewód sterujący wyłączaniem wpiąłem pod żarówkę postojówki.

CZYLI:

Załączam pojazd i mam już zapalone światła dzienne [nie trzeba pamiętać o włączaniu], jak włączam postojówki i mijania, to dzienne gasną. A jak gaszę wóz to i światła dzienne gasną.

 

Fotki później.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności