Skocz do zawartości
wrc88

Lusterko fotochrom

Rekomendowane odpowiedzi

co ma lusterko do silnika ???

nic

przenosze tam gdzie byc powinno

zeby dzialalo trzeba je podlaczyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj !

jak wspomniał szanowny Przedmówca - żeby działało trzeba mu "prądu" - poza tym inny sposób mocowania niż zwykłego lusterka - we wszystkich Astrach jakie spotkałem te lusterka występują w połączeniu z czujnikiem deszczu, czyli masz na szybie od wewnątrz spore "pudełko" które te wszystkie bebechy kryje w sobie - moim zdaniem - szkoda zachodu chyba ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

takie lusterko bezproblemowo zamontujesz . uchwyt pasuje tyle ze musisz kabelki sprytnie ulozyc zeby bardzo niebylo widac. sam takie zamontowalem i podlaczylem pod podswietlanie wylacznikow lampki sofitowej- to najprosciej ale mozna tez podlaczyc pod zaplon.jedyne co to niebedzie dzialac rozjasnianie lusterka po wlaczeniu wstecznego i po zatrzymaniu samochodu, do tego sluzy 3eci kabel do sterowania ktorego trzeba by bylo podlaczyc do REC. pozdrawiam! PS. mam takie lusterko na zbyciu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podlaczyc do REC

mam takie od Vectry C idą 4 kable :

czarny , czerwony , szary i biały z czarnym paskiem

czarny = masa ??

czerwony = stały plus ??

a REC ?? co to jest, który kabel za to odpowiada i gdzie można to znaleźć w Vectrze B ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ja takie lustereczko mam zamontowane w mojej Asterce tylko że z Opla Signum pasuję idealnie na mocowanie kulowe nic nie trzeba przerabiać ,wystarczy na kuleczkę nałożyć smoczek z buteleczki dla niemowlaków i wcisnąć lustereczko resztę co wystaje obcinamy nożykiem, dajemy zasilanie i jest OK .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi