Skocz do zawartości

opony 185/55/r15


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robertnet

jaka będzie różnica jeśli felga miałaby szerokość 6 cali a np. 6,5 cala?

taka, że opona np. w przypadku 185 na feldze 6,5 nie rozłoży się na całej jej szerokości np tak jak na 5,5 czy 6 calowej,

6,5 co prawda jest dopuszczalna szerokością w twoim przypadku,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

mam troche inny problem.posiadam astre 2 na oryginalnych felgach 15" 195/65 et 49 a mam okazje kupic rozniez oryginalne od vectry c 16'' et 35 z oponami 215/50.prosze o opinie-czy nie beda opony wystawały poza blotniki i czy podczas skretu nie beda tarły...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

 

Zimowe Opony mam 185/65/15, letnie planuję kupić 205/60/15. Myślicie, że to jest dobry wybór? Proszę o ewentualne propozycje rozmiaru bo nie znam się na tym :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

Myślicie, że to jest dobry wybór?

no srednio dobry, wielki balon

rozmiar- taki jak zaleca producent,

p.s. przeczytaj sobie cały tema temat :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

i ja zadam pytanie bo narazie mało kumam z tym ET :D

chodzi o felgi aluminiowe do :

Astra 2 1.4 16V 2004 r

i do tego mam opony letnie 195/60/15

 

z tego co wyczytałem to oryginalne felgi aluminiowe to 6x15 5x110 et49

ja znalazłem 6,5x15 5x110 et 42,5 - czy to bedzie dobrze pasować bez problemów ?

a drugie pyt. to felgi są firmy Enzo czy wytrzyma lakier jakiś czas bo nie chce aby odpadal po roku

aha i jeszcze jedno jaki zakres ET brać pod uwagę bo inne znalazłem z ET 40 ?

 

pozdr

 

Tomek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość strzala9999

Witam, praktycznie za darmo dostalem komplet opon Fuldy 195/65 r15 91 H i pisze z zapytaniem czy rozmiar takiej opony bedzie dobry na standardowa oploską felge aluminiowa krecana na 5 srub. Czy wogole jest taka mozliwość zalozenia opony szerszej i wyższej od tych ktore mialem rozmiar 195/60 r15 88T na rozmiar 195/65/r15 H91. Moje pytanie brzmi czy nowe opony nie beda za wysokie i czy nie pogorsza sie jakosciowo warunki prowadzenia auta ?? Czy spalanie wzrosnie w jaki kolwiek sposób i jakie prawidlowe cisnienie w takich oponach moze ktos by mogl doradzic z góry dziekuje za podpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

Astra 2 1.4 16V 2004 r

ja znalazłem 6,5x15 5x110

spójrz najpierw u siebie ile masz szpilek,

standardowa oploską felge aluminiowa krecana na 5 srub.

nie ma czegos takiego jak standardowa oplowska felgi, jest ich kilka

Czy wogole jest taka mozliwość zalozenia opony szerszej i wyższej od tych ktore mialem rozmiar 195/60 r15 88T na rozmiar 195/65/r15 H91

teoretycznie tak, ale dużo wiekszy balon bedzie, sprawdz najpierw te felgi- jakie maja parametry i napisz tu bo potem moze ci obcierac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności