Skocz do zawartości

Domykanie Szyb z Kluczyka


Gość max-ell

Rekomendowane odpowiedzi

Może jest inny sposób aby sprawdzić czy moja asia ma moduł komfortu??

Może jest, ale ja się nie zagłębiałem. Jak masz wersję Comfort to fabrycznie miałeś na pewno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra,teraz pytanie,jeśli wcisnę rygiel od środka to też powinno domknąć czy nie?

Jeszcze jedno,szyby zamykają się tylko z załączonym zapłonem więc skąd prąd do domykania jak zapłon wyłączony?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra,teraz pytanie,jeśli wcisnę rygiel od środka to też powinno domknąć czy nie?

 

Po wciśnięciu rygla przy wyjętym kluczyku szyby powinny się domknąć.

 

Jeszcze jedno,szyby zamykają się tylko z załączonym zapłonem więc skąd prąd do domykania jak zapłon wyłączony?

Szyby są podpięte do centralnego zamka i alarmu, to tak jakbyś zapytał skąd się bierze prąd do zamykania centralnym zamkiem :)

Edytowane przez max-ell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko,działa jak ta lala :spoko: ,poszperałem dzisiaj w kablach i okazało się że były trzy takie same :szok:

Jestem zielony z elektryki, tak więc za wszystkie głupie pytania sorki i szacuneczek za pomoc :beer:

 

Fajnie by było gdyby domykało szyby dopiero za drugim kliknięciem pilota,ale nie można mieć wszystkiego.

Edytowane przez dikeys

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

 

Fajnie by było gdyby domykało szyby dopiero za drugim kliknięciem pilota,ale nie można mieć wszystkiego.

Sprzedają takie gotowy moduły na allegro po 29 zł, masz do wyboru albo po 1 kliknięciu albo po drugim z ryglowaniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość michal_33217

A ja mam pytanie jak programuje się domykanie szyb z kluczyka czy też z pilota (scyzoryka ) w autku Opel Astra III grudzien 2005 rok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość rzepecki81

A ja mam pytanie jak programuje się domykanie szyb z kluczyka czy też z pilota (scyzoryka ) w autku Opel Astra III grudzien 2005 rok.

 

 

czy wie pan jak juz zrobic to domykanie szyb bo tez mam aste 3 i niewiem jak to zrobic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość MrPakman1981

Zanim pojawią się kolejne pytania w stylu jak zrobić tutaj macie dokładny opis ze zdjęciami. Dotyczy Vectry, ale w Astrze G działa na pewno, wiem, bo u siebie kiedyś robiłem. Działa z kluczyka i pilota od alarmu.

Trzeba tylko pamiętać, że przeróbka jest możliwa tylko w wersji Comfort, czyli takiej gdzie po włożeniu kluczyka w zamek i przekręceniu szyby się zamykają.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poprawiłem odnośnik na bardziej widoczny / Kacper

To co koleś pisze jest nie prawdą, pisze że w astrze G działa na pewno a ja mam astre II G z 1999r i po włożeniu kluczyka w zamek i przekręceniu szyby się domykają więc przystąpiłem do działania z kablami tak jak opisywał i w tej wiązce na dole w progu to połączyłem kable brązowy z cienkim czerwonym paskiem i brązowy z cienkim czarnym paskiem połączyłem je mostkiem po zdjęciu kawałka koszulki na obydwu kablach i pokazało się że nic się nie domyka po zamknięciu centralką z pilota drzwi potem dalej sprawdzam te kable i okazało się że jest jeszcze drugi brązowy z czarnym cienkim paskiem więc ten drugi połączyłem z tym brązowym z czerwonym i dalej po zamknięciu drzwi centralnym nic się nie domyka i potem połączyłem te dwa brązowe z czarnym paskiem połączyłem je razem i dopiąłem do tego brązowego z czerwonym paskiem i nadal nic wszystkie opcje sprawdziłem i nie działa to w Astrze II G tak jak pisał więc nie radzę nawet próbować bo się urobicie kable naruszycie a nic nie zdziałacie! Gościa poniosła wyobraźnia myślał że opel to opel Vectra astra to to samo a tu się okazało że opel oplowi nie równy i każdy opel jest inny! Więc kolo rada na przyszłość jak coś zrobiłeś w Vectrze to działa to tylko w Vectrze a nie odrazu piszesz że działa w astrze jak nie działa i kogoś w błąd wprowadzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności