Skocz do zawartości
guniak

heeelp

Rekomendowane odpowiedzi

Zniknęły mi wszystkie zdjęcia z apartu cyfrowego Samsung A40.

Obejrzałem zdjęcia,tylko jedno skasowałem(nie ma trybu -kasuj wszystkie-)przychodze do domu podłączam pod kompa a tu nic nie ma.Czy mógł sie namagnesować ,ale jak był tylko w aucie.?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli miałeś go w miejscu gdzie trzęsie, np w schowku lub przy głośniku to mogło mieć miejsce że zostały dane utracone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

był pod ręcznym a tam jest dojście do kompa.komórke tez tam trzymam.

550 zdjęć aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie panikuj tylko próbuj odzyskiwać tymi programami które Ci podałem. Najlepiej tym drugim - PC Inspector Filerecovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

a próbowałeś wyjąć i włożyć ponownie kartę. Na zlocie żaglowców przeżyłem podobne chwile jak mi pojawił się komunikat że brak zdjęć, a było z 60.

Pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może uległa uszkodzeniu karta pamięci z różnych przyczyn niekoniecznie miejsca ostatniego spoczynku.

Generalnie możesz spróbować tak jak loozack pisał, podłącz aparat bądź samą kartę pamięci do komputera w moim komputerze powinien pokazać się nowy dysk (domyślnie jest to twoja karta pamięci)

następnie programami typu recovery próbować odzyskać wszystkie ostatnie dane na karcie pamięci.

To powinno pomóc jeśli karta jest fizycznie sprawna i jesli nie wrzucałeś nowych zdjęc na kartę poprzez robienie fotek

Pozdrawiam i napisz o efektach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jutro powiem co i jak ,bo teraz do pracy śmigam.Karte przełożyłem do innego aparatu i nic nie pokazało.Więc zrobiłem nim kilka fotek i które sie zapisały,ale tamtych dalej nie ma.DVD tez nie znalazło fotek

dodam że aparat pokazuje że 100-548 zdjęć(chyba 100 miejsc na aparacie i 548 na karcie)

te zrobione ostatnie zdjęcia idą w pętle na 548 do 551.czyli od 100 do 548 nic nie pokazuje.

[ Dodano: Wto Sie 14, 2007 20:54 ]

troche ciemny jestem w angielskim i nie wiem jak poradzić sobie z programami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

łe jest to cyfrowy nosnik nie mogło sie namagnesować jedynie karta mogła sie uszkodzic ale czemu nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

doszedłem do tego jak się zdjecia skasowały.sam skasowałem ,bo tak jest dziwnie aparat skonstruowany ,że sie kasuje zdjęcia w odpowiednim menu nawet nie wiedząc że sie wszystkie kasuje.

wiem ze zdjęcia są na karcie bo je odzyskałem ,ale nie mogę/nie umiem ich zgrać na kompa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi