Skocz do zawartości

Op-com - funkcje, możliwości, obsługa, porady


Gość zdenek2007

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje link na sprawdzonego sprzedawcę opcoma. obojętnie uk czy china. nie chcę kupić jakiegoś badziewia, nie wiem czy różnią się czymś te po $17 od tych po $40 ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy za pomocą op-com wykasuje błąd AIr-BAG w vectra b 1996 i VC 2004?

 

pod warunkiem ze usterka naprawiona

w viki c kasowalem chinczykiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dam rade skasować air bag i inne błedy w tych samochodach op-com vectra B 1996 C 2004 i astra 2007.

A chińczykiem to znaczy??

A i chciałem sie zapytać czy op-com czym sie różnia> Czy wszystkie są taki same? I jakiego najlepiej wybrać?

Edytowane przez ur3an

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafisz poprawnie układać zdań? Weź słownik do ręki jak zaczynasz pisanie.

 

Błędy skasujesz różne w tego typu autach pod warunkiem, że usterka fizycznie już nie występuje.

 

"Chińczyk" to interfejs działający z oprogramowaniem china clone. Do zakupionego kabla można stosować różne oprogramowanie dedykowane (różne wersje), jednak china clone na chwilę obecną jest dość dobra i występuje języku PL.

 

Popatrz na poprzednie strony z linkami do serwisu ebay - tam znajdziesz odpowiedź jaki kupić.

Edytowane przez bad

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Zapisałem logi w czasie jazdy opcomem. Plik jest do otwarcia w Excelu. Po otworzeniu nic nie jest poukładane. Jak to sprawnie zrobić. Czy jest jakiś inny program który zrobi to sprawniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapisałem logi w czasie jazdy opcomem. Plik jest do otwarcia w Excelu. Po otworzeniu nic nie jest poukładane. Jak to sprawnie zrobić. Czy jest jakiś inny program który zrobi to sprawniej.

Jasne że jest. Podaj jakiej wersji Office używasz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to sprawdzałem na 2002 i 2010

I tu cię mam. Wygląda to tak - odkryłem przez przypadek - do wersji 2000 Excel bardzo ładnie i pięknie otwierał takie i inne pliki. Ale widocznie za dobrze było i w nowszych wersjach ustawienia importu i konwersji pozamieniano - efekt: mamy kaszanę na ekranie. Można oczywiście to poprawić konfigurując Excela gdzieś w opcjach. Ja mam Office 2000 i żadnych problemów z poprawnym importem, otwieraniem czy segregowaniem takich plików. Natomiast znajomy ma 2010 i po prostu porażka. Jak zakontaktuję z nim to wyciągnę od niego gdzie i co zmienił że teraz ma poprawne te pliki.

Jest jeszcze jedna droga, ale na piechotę np: szukaj-zamień.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj na chińskim AliExpress jest promocja na op-coma za $10.97 z przesyłką (http://www.aliexpress.com/store/product/2012-Free-shipping-OP-COM-OPCOM-Op-Com-op-com-CAN-OBD2-VAUXHALL-OPEL-DIAGNOSTIC-tool/705253_614766539.html?promotionId=200262351).

Może komuś się przyda.

 

----

Już nieaktualne. Właśnie wykupili wszystkie sztuki w promocyjnej cenie.

Edytowane przez gelmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności