Skocz do zawartości

Op-com - funkcje, możliwości, obsługa, porady


Gość zdenek2007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie do użytkowników OP-COMA

Posiadam Merivę 2006 benzyna i zastanawiam się nad kupnem op-coma ale nie wiem czy warto i czy to co chce sprawdzić / zrobić będzie możliwe w op-comie?

 

1. Jaką wersję kupić do merivy 2006 benzyna (+ ew. drugi samochód 2009 również benzyna)?

2. Czy można odczytać kody z karty car pass (nie posiadam tej karty). Z tego co wyczytałem są 3 różne do różnych układów i czy można odczytać wszystkie? Czy tylko wybrane?

3. Mam fabryczny tempomat w 2006 ale nie działa i chce sprawdzić czy ktoś tego nie wyłączył? Jeżeli tak czy można aktywować tempomat?

4. Halogeny przód. Zastanawiam się nad montażem, na wiązkach kabli od reflektorów (od dołu jedna i druga strona) są podwiązane jakieś wiązki i kostki więc domniemam że to jest instalacja do halogenów? Więc pytanie czy opcomem uda się aktywować halogeny ?

 

Na co mam zwrócić uwagę przy zakupie ? Którego sprzedawcę na eBayu lub Aliexpress polecacie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość grzego2409

Witam wszystkich. Mam problem z połączeniem op-com 1.45 z zestawem wskaźników. Połączenie jest zrywane. Autko to opel corsa 2004 r Dziekuje za odpowiedz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania, Meriva 2004 i jak wyżej zrywa połączenie z licznikiem. Wszystko inne ok. Dodam że nie ma znaczenia w jakim języku i sprawdzałem na 3 różnych instalkach.

Edytowane przez marek79

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

op-com działa z silniekm Z17DTH ? jak tak to jaka musi byc wersja softu w op-comie?

 

pzdr

Opcom działa na sinikach Z17DTH .. powiedz tylko w jakim samochodzie masz go zamontowany .. ponieważ na niektórych działa na CAN a na niektórych na KW2000. Jeżeli chodzi o wersje softu .. 090820 oraz 08/2010

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, wczoraj po raz pierwszy odpalilem op-com w astrtze H 1,9 cdti i jest problem tego typu iz, w programie nie mam mozliwosci wybrania "funkcje specjalne" wogole ta opcja nie jest podswietlona , pozostale opcje sa dostepne. wersja interfejsu to 01,39 china program 090714pl. jak ktos ma jakies pomysly to prosze o podpowiedzi co moze byc?!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Te teraz może ja zapytam

 

Opel zafira 1999r x18xe1

któregoś ranka na liczniku głównym kilometrów

pokazały się same kreski "--------"

odczytany błąd z sekcji licznika to 51

 

Teraz kwestia próby wgrania drugiego softu

czym, kto ma softa, jaka procedura ?

na ile się zda tu op-com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności