Skocz do zawartości

Op-com - funkcje, możliwości, obsługa, porady


Gość zdenek2007

Rekomendowane odpowiedzi

Na stacjonarnym kompie instalacja interfejsu i późniejsze testy na wirtualnym systemie Windows XP w programie VMware powiodły się i interfejs o wiele szybciej przechodzi diagnostykę zarówno w Op-comie jak i Vaux-comie. Dosłownie w sekundę. Na Windows 10 w Vaux-Comie interfejs dopiero po minucie przechodził testy. Dziś spróbuję wrzucić na tablet i dam znać czy coś to dało. Coś mi się widzi, że najnowsza wiosenna duża aktualizacja W10 sporo namieszała. Nie ma jak nieśmiertelny Windows XP. Muszę popytać informatołków czy nie mają jakiegoś małego lapka z XP albo Win 7, chociaż te lapki już mają pozdychane baterie nie trzymające nawet 5 minut, a Durabook R11 spokojnie trzyma prawie 8 h i jest poręczniejszy ze swoimi 10 cali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam, ale laptop 17 cali mało poręczny, jednak spróbuję wrócić na nim na HDD do Windows 7. Tablet tu się genialnie sprawdza. Obraz systemu XP też wiele nie zajmuje, więc już powinien zadziałać od razu z zainstalowanymi sterownikami. Taką przynajmniej mam nadzieję. Pozostaje jeszcze ostatnia deska ratunku w postaci starego laptopa teścia. Tyle, że ten laptop sam z siebie to się 5 minut uruchamia... Na androida nic ciekawego działającego nie ma, a chciałbym choćby sprawdzić czy moje auto posiada czujnik jakości powietrza. Piszą, że powinien przy smrodku włączyć recylkulację powietrza, póki co nic takiego nie zauważyłem a codziennie przejeżdżam koło osadnika, skąd daje taki fetor że idzie zejść... Albo wyjęty i wylogowany, albo coś nie działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej kojarzę miejscówkę. Odpukać cała reszta elektryki w miarę działa. Jeszcze kilka rzeczy zostało do zrobienia jak to po zakupie auta. W moim golasie Corsie C to tam za wiele do oglądania nie było, bo elektryka kończyła się na akumulatorze, wspomaganiu kiery i światłach. Tu już insza inszość, z tym że bez op-coma nawet nie wiem jakie moduły siedzą. Takie pierdoły jak domykanie szyb z kluczyka itp. Chociaż w taki gorąc nie otwiera się szyb tylko odpala klime. Wiem tez od właściciela, że przy niskim stanie Pb w zbiorniku potrafi wywalić checka, który po zatankowaniu i ponownym odpaleniu silnika ponoć sam znika. Raczej staram się nie dopuścić by w zbiorniku pompa ściągała syf z dna, ale w CC różnie to bywało. Od biedy błąd podejrzę SMOCAN na andka, jednak ten opcom nie daje mi spokoju. Póki nie naprawię, nie sprawdzę wszystkich opcji, to mnie to będzie męczyło jak zgaga po meksykańskim żarciu. Tylko jak się ma córę w wieku 4 lat, to czasu na cokolwiek niewiele zostaje i tak się wszystko z doskoku robi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam . Stałem się posiadaczem opcoma w wersji 1.99 podobno. Nie posługiwałem się jeszcze tym interfejsem , i mam kilka wersji po angielsku (2014/2010) i coś koło 2010 po polsku. Ale kabla na razie nie podłączałem bo nie do końca wiem jak sprawdzić wersje kabla i czy będzie ładnie chodzić z tym 1.99 czy np. Powinienem zdobić downgrade ? Jak możecie dajcie jakaś wskazówkę i która wersje softu po polsku jak i po angielsku polecacie . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności