Skocz do zawartości

Jakie polecacie tarcze i klocki do Astry G


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, kamil8991 napisał:

500 Zł zmieściłbym się jak bym chciał kupić Te Mikody + Steinhofy? A Zaciski trzeba było by zmieniać ? 

Po co zaciski. Chyba że już mają dość - to można je regenerować.

Tarcze i klocki kupujesz do modelu samochodu i do istniejącego układu (rodzaj i średnica tarczy).

A ceny części można sprawdzić w sklepach internetowych i na znanym portalu aukcyjnym.

Jak to robić? - Jest pełno poradników na "YT".

Ja ok 600 płaciłem za komplet do Z A czyli przypuszczalnie takie jak twoje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ceny można sprawdzić na allegro. Do mojego auta klocki przód 70zł tył 50zł więc ceny bajkowe. Mikoda ma swoją stronę. Tam dobierasz model i szukasz na allegro czy w internecie na przykład.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, Kamilowi chyba chodziło o coś innego, pewnie chce wiedzieć czym się różnią poszczególne tarcze technicznie.

Malowane mniej korodują przez co lepiej się chłodzą, wiercone - lepiej się wentylują, wiercone i nacinane to raczej do sportu - lepsze odprowadzanie ciepła i skuteczniejsze - ale te chyba powinny też mieć inne klocki.

Ale tu już niech się lepsi fachowcy wypowiedzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil8991

Dokładnie o to mi chodziło ;)

 

Czyli według Ciebie opłacało by się dopłacić te 20 Zł do tych malowanych czy zostać przy podstawowych? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem malowane bo TRW właśnie takie robi dodatkowo wszystko w jednym pudle.

A ty rób jak uważasz - twoje autko, twoja kasa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil8991

Dobra,to wrócę jeszcze do tych TRW? Dobrze się sprawują?  Nie piszczą? 

Szybko się zużywają? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć po przejechaniu 3,5tkm?

Skuteczne, ciche, trochę pylą.

A zużycie jest zależne od stylu jazdy i rodzaju użytkowania samochodu. Inaczej jest w mieście inaczej w trasie i wcale nie jest to zależne od prędkości z jaką się poruszamy.

Ja jakoś nauczyłem się oszczędzać układ hamulcowy, chociaż nie blokuje prawego pasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności