Skocz do zawartości

klima sintra 2,2


Gość dj adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość harnas1515

A nie możesz podjechac do kogoś aby zegar podpial i będzie widać...

 

Źle ci powiedział.

I cię oszukał trochę.

 

Przy małym przecieku nabijamy samym powietrzem i odpiamy czujnik aby się nie zalaczyla.

Sprawdzamy ciśnienie po trzech dniach. Jak jest dobrze to czynnik dopiero.

Oczywiście dla siebie jak się robi. ;)

Szkoda kasy za każdym razem. Sprezarke w v-ce mojej wymieniłem cztery razy zanim trafiłem wreszcie na sprawną.

 

Szkoda że nie masz bliżej bo byśmy sprawdzili odrazu całość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam straszne urwanie głowy teraz i nie bardzo mam czas żeby podjechac w godzinach pracy warsztatów a zmostkowac czujnik mógłbym sobie nawet o godzinie 22 :-) . Przypomniałem sobie że na przeciwko mojej pracy jest zakład wulkanizacja i teraz mają też klime . Zaraz podejde i zapytam o sprawdzenie ciśnienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekhood

Po jeździe na klimie i wyłączeniu silnika słyszę przez chwilę syczenie, gdy wysiądę. Dosłownie z 5 sekund, też tak macie? Klima nie nabijana od kupna zeszłego roku, wcześniej też nie wiem kiedy, ale chłodzi w miarę. To syczenie jest normalne? Dodam, że wyłączam sprężarkę chwilę wcześniej, zanim dojadę pod dom.

A, po włączeniu klimy też słychać z kratek leciutkie syczenie. Robić coś z tym?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było ze z mojej strony temat olalem to jutro wstawiam na sprawdzenie szczelnosci , z tego co pamiętam to chyba azotem ze znacznikiem - koszt 50 ale za chwilę się poprawił na 30 :-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

No to dobrze. Gaz 1zł. Prąd 0, 10gr.

Roboczo godz 30zł.

 

Wiec jednak nie ka gazu...

 

Moris nic się nie martw.

Jedno pytanie tylko ... czy zostawia Ci kałuże pod autem na postoju ?

Powinna. Bo jeśli ma zatkany wylot wody to będą takie głośne dziwne dźwięki. Z zapach mokrej szmaty wewnątrz. Wyczuwalne bardzo po wyłączeniu klimy.

 

Jak masz coś dziwnego to krzycz.

Tu, czy na priv.

Jak chcesz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekhood

Harald... włączyłem ją dziś na 15minut z klimą, potem wyłączyłem klimę na 5 minut i jak wyciągnąłem karton spod silnika, to tylko jedna czarna kropelka tam była... To chyba za mało. Fakt, że mój parking jest prosty inaczej, ale to chyba nie powinno mieć znaczenia. A gdzie w ogóle jest to cudowne źródełko? Z osuszacza ta woda kapie? Może jakiś magik to zatkał? Poradźże cuś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

15 min. ??

Ja mam po kilka godzin jak jeżdżę.

 

Nie wiem skąd leci ale na parkingach pod marketami zostawiam widoczne kałuże. ;)

I nie kapie z chłodnicy :foch:

 

Znajomy czyści tymi piankami z długa rurką .

Te co do kartek wewnątrz.

Pakuje od spodu ile wlezie i psika.

 

Kacper pewnie wie gdzie ta dziura jest. ;)

 

Pewnie w tylnej części silnika.

Pod nagrzewnica gdzieś.

Edytowane przez harnas1515
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności