Skocz do zawartości
Gość Anonymous

Dane techniczne - Omega B

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
danetech_omegaB.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

cze wszystkim, mam pytanie nie zma sie tak bardzo na samochodach ale mam w planach kupno opla omeg 98/99 2.0. chciałem spytacz czy warto to auto kupic czy nie bendzie sie psulo i czy blacha jest spoko ogólnie czy warto kupicnten samochód, dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous
cze wszystkim, mam pytanie nie zma sie tak bardzo na samochodach ale mam w planach kupno opla omeg 98/99 2.0. chciałem spytacz czy warto to auto kupic czy nie bendzie sie psulo i czy blacha jest spoko ogólnie czy warto kupicnten samochód, dzieki za odpowiedz

poszukaj na tym forum :

http://forum.omegaklub.eu/

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Hej a ma ktos moze z Was takie dane tylko do tzw. Omegi "C"

Z gory dzieki http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

[ Dodano: Wto Kwi 08, 2008 00:51 ]

Wogole jakby ktos z Was mial cos na temat Omegi "C" z silnikami 2.6V6 i 3.2V6

Bardzo mi pomogl w dylemacie...

Dzieki ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KiciaJJ masz podane wyzej dwa linki

tam poczytaj http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif

ja odradzam te silniki

wkladane w ostatnim roku produkcji

zamiennikow nigdzie nie kupisz tylko w ASO

a tam ceny powalaja na kolana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Gawlak pozwolisz że skorzystam z Twojej wiedzy...

Jestem na etapie zmiany samochodu i bardzo mnie ciągnie do tzw. Omegi "C"

Z silnikiem (nie będę przerabiał na gaz) to chyba będę musiał zaryzykować, bo chce kupić od 2001 roku

Jeszcze jedna rzecz nie daje mi spokoju... Czy karoseria w/w samochodu jest już w ocynku??

A tak Twoim zdaniem... Warto kupić Omegę?? Czy zbierać na coś innego np. A6??

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moje zdanie zostanie uznane za ''herezje'' :)

ale z tych dwoch bym kupil A6

sam sie do takiej przymierzam

tylko ze ja zostawiam vectre jako auto do tuningu i zabawy

a audi bedzie do pracy

mimo sentymentu do omeg (moje pierwsze auto)

omesi nie kupie bo nie produkuja jej od 2003

a ja potrzebuje auto max 4 letnie do pracy

dlatego wybor padl na A6 moze A8 jak jakas dorwe

ople nigdy nie mialy tzw pelnego ocynku

sa lepiej zabezpieczone nic stare wersje

ale to nie to co AUDI

jakos moje dwie vectry jedna z 2000 druga z 2001 maja slady korozji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Gawlak pozwolisz że skorzystam z Twojej wiedzy...

Jestem na etapie zmiany samochodu i bardzo mnie ciągnie do tzw. Omegi "C"

Z silnikiem (nie będę przerabiał na gaz) to chyba będę musiał zaryzykować, bo chce kupić od 2001 roku

Jeszcze jedna rzecz nie daje mi spokoju... Czy karoseria w/w samochodu jest już w ocynku??

A tak Twoim zdaniem... Warto kupić Omegę?? Czy zbierać na coś innego np. A6??

Dzięki

Jeżeli jesteś zainteresowany omegą C polecam jednostkę 2,5 bądź 3.0.Dlaczego?Silnik 2.2 jest silnikiem bardzo dobrym , ale z kilku źródeł wiem ,iż silnik 2,5 i 3.0 palą nie wiele więcej niż 2.2 a moc jest nieporównywalna 2.5(176km) 3.0(211km) gdzie silnik 2.2 posiada zaledwie 144km ..... wybór należy do Ciebie.Moim zdaniem warto kupić omegę ponieważ jest to samochód nie do zajechania. Audi A6 nie polecam ponieważ części są drogie :D Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry , ale 2,5 v6 ma 170 km , 2,6 v6 ma 180km ięc się troszke pomyliłeś :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Mam zamiar kupic omege B z 2.0 silnikiem tak 98 99 rok jak ten silnik sie spisuje ???jak znosi gaz? jak ogolnie auto sie spisuje jakie ma plusy jakie wady jak blachy w tym aucie bo to pzreciez opel powiedzcei m icos o tym samochodzie SZCERZE PROSZE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Silnik 2,0 do spokojnej jazdy. Gaz sekwencja. od 97 ( chyba ) jednostronny ocynk. Wszystko zależy jak się dba. Pozdro. :beer:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

A jakie ma osiagi przy takiej masie budy?? jak one wogole pracuja czy sa awaryjne?? aha co wybrac 2.5 v6 benzyna czy ten 2.0???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego ARTUSSS kupuj 2,5v6 pali ze 2 litry beny więcej od 2,0 lepsze osiągi , lepszy silnik do wagi auta.W 2,0 będą tańsze części niż w 2,5v6. No i sekwencja.Awarie tych silników to czujniki wału, rozrządu,przepływka,pokrywy zaworów, ale to nie jest regułą. Może jeszcze zdażyć się , że sonda padnie lub krokowy. Pozdro :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

Tylko nigdy niemialem stycznoisci z tym 2.5 v6 wiadomo drozsze czesci i wogole a jak z awaryjnoscia tych silnikow wytrymaloscia??? i co z tym ocynkiem jak to jest naprawdew tych omegach jest ocynk cy nie???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sie ma ja mam ome z 99r 2.o 16v na sekfencji chodzi zajebiscie bez dotykamia zrobilem juz 60tys km tylko filtry, silnik ten do spokojnej jazdy jak sie bujnie to to idzie sam jechalem 210km/h tylko padl mi juj czujnik na wale , krokowiec, i sonda lambda ale miala juz 140tys. oryginalny rozrzad w gliwicach kupilem w pazdzierniku za 230zł,hahaha, brat ma audi a6 z 2.4 v6 co do wygody audi pada na ryj w porownaniu do omy, nie wygodne fotele rozrzad 1200zł-zamiennik oczywiscie i alu zawieszenie remont tylko przod 2000zl! a w omie maszs wszystko rozbieralne i za grosze w porownaniu z elitarnym audi. co do rdzy na mojej nigdzie nie zauwarzylem, z reszta po 1998r podobno jest ocynk do polowy z jednej strony, wiadono jak bita czy przetarta to i bedzie gnic. jak juz to kup po 1998r wczesniejsze napewno ci pordzewieja. ps srednio pali 10l gazu przy spokojnej jezdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krzus12

witam mam pytanie ile wchodzi oleju do silnika w omega 2,5dti rok 2002 ponoc 6L ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w instrukcji auta jest to napisane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krzus12

jak bym mial instrukcje to bym nie pytal ile sie wlewa :wino: wie ktos czy nie ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

omega 2,5dti rok 2002 ponoc 6L

Google w ciągu sekundy ukazuje wiele źródeł z informacjami o 6,5 litra oleju silnikowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi