Skocz do zawartości

President to dobry wybór?


Gość papis

Rekomendowane odpowiedzi

niestety nie pomagasz tym nikomu

 

 

dokładnie kolego tak jak piszesz zgadzam się w 100%. Dziękuje za za bardzo dobrą podpowiedz, wiedziałem że fale sie rozchodzą pod pewnym kątem ale nie chciałem się rozpisywać na ten temat bo po prostu się na tym nie znam jestem zwykłym posiadaczem cb radia jeszcze raz wielkie dzięki za podpowiedz pozdrawiam

Edytowane przez jacko323

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem Ci bo i tak sobie nie poradzisz z moim pytaniem.

276 cm i 690 cm.

Teraz pomyśl jak coś takiego zamontujesz na aucie. Nawet tych 30 stopni nie osiągniesz.

Ludzie nie wiedzą od czego zależy kąt promieniowania głównej wiązki i tak przekazują bzdury a wy to chwytacie.

 

Co do marnowania się: wręcz przeciwnie pokazuje jak bardzo się mylicie i jaka macie wiedzę w temacie. Wiedzę zaczerpnięta nie wiadomo skąd - czytaj z internetu.

Przy okazji czytania waszych postów świetnie się bawię. Wiesz nie zagłębiam się w szczegóły bo to nie forum o tym są inne.

90% informacji na w tym dziale tym forum to kompletne bzdury. Ale jak widać jest na nie popyt.

 

chyba faktycznie trzeba poczytać literaturę fachową skoro End nie chce pomagać

Przecież nie będę was uczył podstaw.

Wszędzie są pewne zasady, głowice do bloku przykręca się w pewien specyficzny sposób za pomocą odpowiednich narzędzi. Nikt nikomu nie musi tłumaczyć że warto mieć klucz dynamometryczny i że kolejność dociągania śrub jest ważna aby naprężenia rozkładały się równomiernie.

Edytowane przez End

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku pojawił się model Teddy - wrzućcie jakieś uwagi o nim ... Warto wydać 3 stówki ( z anteną)? ?

 

 

Nie chcę Wam ingerować w dyskusję, ale jak na mój gust kolega End używa zbyt technicznego języka, niezrozumiałego dla większości .. Prosiłbym zejść na ziemię ... Chociaz fizyka nie jest mi obca też wiele z tego nie rozumiem - chyba faktycznie trzeba poczytać literaturę fachową skoro End nie chce pomagać ...

Kolego Teddy ma dobre opinie od użytkowników tych którzy kupili i używają nie teoretyków :rolleyes: jeśli go kupić to najlepiej z antenka własnie 1 metrową dobrą czyli wyżej opisanymi + sirio as100 itp. Radio to nie ma wielu bajerów ale ma dobre ASC co przy dobrym wykonaniu jest dobrym antymikśiem :wesoly:

Za 300 można kupić radia wyposażone w pełen zestaw "pokrętełek " ale pytanie czy na pewno jest mi to potrzebne ?

Używam w moim harrym tylko asc :aniolek2: reszta była tylko raz ustawiona .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię zbisz41 a co powiesz na antenke sirio turbo 800, lub ewentualmie sirio turbo 1000 jeśli miałeś lub ktoś z twojego otoczenia ma, może się ktoś wypowie co one są warte, jak się sprawują :?::?: :?: pozdrawiam Jacek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam anteny Sirio z serii turbo maja bardzo dobre recenzje , akurat 800 ma sąsiad z yosanem i bardzo zachwala jej działanie .

Przy wysokości 85 cm osiągi porównywalne z 1 metrówkami moim skromnym zdaniem warta zachodu najlepsza do metra :wesoly: 2

Sirio turbo 1000 jest wyższa 115 cm nie miałem okazji na "żywo"{ o niej rozmawiać ale z tego co wyczytałem na forach CB podobne osiągi co 800 osobiście kupiłbym sirio turbo 800 :spoko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę was uczył podstaw.

Spoko, nikt tego nie wymaga - wystarczy, jesli napiszesz, że to i to jest bzdurą i podpowiesz jak szukac i co czytać aby nie dać sie naciągać szemranym sprzedawcom.. Najlepszy sprzedawca, grający na naszych podejrzeniach, że to on wszystko wie pyta - co potrzeba.. I daje to co on chce nam sprzedać(wcisnąć) a niekoniecznie to co byłoby dla nas najlepsze ..Prawda ?? :zawstydzony:

 

Liczę na Twoją wyrozumiałość dla nas, nieuków ..Fachowo, ale tak byśmy rozumieli choćbyś miał po trzy razy powtarzać ... :klutnia:

 

Pozdro ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I daje to co on chce nam sprzedać(wcisnąć) a niekoniecznie to co byłoby dla nas najlepsze ..Prawda ??

Oczywiście.

 

Liczę na Twoją wyrozumiałość dla nas, nieuków

Ja do nikogo nic nie mam.

 

Fachowo, ale tak byśmy rozumieli choćbyś miał po trzy razy powtarzać

Przecież wykazałem np: od czego zależy kąt "promieniowania anteny".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Teddy ma dobre opinie od użytkowników

Czyli można go spokojnie kupic i do niego sirio 800 turbo ??

W kompletach nie widzę - najwyżej sirio ml 145, wilson, hustler lub midland.. Trzeba osobno skompletować ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli można go spokojnie kupic i do niego sirio 800 turbo ??

W kompletach nie widzę - najwyżej sirio ml 145, wilson, hustler lub midland.. Trzeba osobno skompletować ..

Zestawy sprzedawcy robią sobie jak im pasuje :twisted: dobra antena to podstawa i sirio turbo 800 jest bardzo dobrą .

Nie wiem gdzie kolega chce korzystać z tego radia najczęściej , jeśli trasa i mniejsze aglomeracje miejskie to zestaw ten będzie bardzo dobry . Niestety np w Warszawie ASC podobno nie radzi sobie najlepiej i tu brak RF-Gain jest odczuwalny.Jedni sobie chwalą inni nie troche loterii :wesoly: , powiem tak w Harrym III ASC przy 1 metrowej sirio omedze27 rzadko skręcam RF-Gain , na 1,5 metrowej sirio super 9 blue line zdarzało sie w aglomeracji śląskiej częściej to robić .

Teddy można dostać za 250 PLN czy za te pieniądze kupi się coś lepszego?Pewnie będą za i przeciw i dyskusja w koło :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście kupiłbym sirio turbo 800

 

 

dzięki za podpowiedz, na 100% wezme tą turbo 800 jak ją zamontuje to się odezwe jak się sprawuje pozdrawiam oraz miłego weekendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności