Skocz do zawartości

Wymiana lasera CD w CD70 Navi / CD30MP3


Gość radmax

Rekomendowane odpowiedzi

Gość popencjusz

Zwróć uwagę na mechanizm czy jest taki sam jak w poradniku. W szczególności na oznaczenie CDM M6

Mam CDM-M6 4.6/53. Po obrazkach na stronkach które polecał radmax wygląda, że to samo.

Może potwierdzi ktoś kto dokonał tego zabiegu na swoim cd30 mp3 grundig.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość popencjusz

Z tym potwierdzeniem że pasuje to chyba będziesz pierwszy :-)

no nic zaryzykuję. Choć o dziwo dziś się mnie chyba wystraszył i po włączeniu zaczęła grać płyta. :eek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skądś to znam, jak się chcę czasami zabrać za naprawę czegoś to następuje dziwne samo uleczenie :-)

Ale nie róbmy już :ot: i poczekajmy na relację z wymiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

Dam znać jak wymienię. :-)

 

edit

Witam.

Jestem właśnie po wymianie lasera i muszę się pochwalić, że efekt zamierzony został osiągnięty! Radio jak nowe! Dzięki za manual radmax. Koszt lasera to 30zł + przesyłka. Kupiłem taki z kieszenią, gdzie nie trzeba było usuwać żadnych mostków(na innych stronach sam laser kosztował 60zł :!:). Wystarczyło przełożyć. Czas trwania wymiany z palcem w d... to ok. 30min.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

http://tomelektron.pl/SF-C20-MECH-CAR/5709/produkt.aspx na zdjęciu jest tylko sam laser natomiast opis: SF C20+MECH CAR. Można na wszelki wypadek zadzwonić i potwierdzić. Sam dzwoniłem bo nie dowierzałem, że tak tanio. Na wózku od lasera była nalpka gwarancyjna lecz pan ze sklepu powiedział, że śmiało mogę usunąć, ponieważ na samym laserze jest druga. Na wszelki wypadek dokleiłem ją do wymontowanego lasera.

 

 

Do Moderatora:

Może warto byłoby zmienić również tytuł postu i dopisać CD 30MP3?

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności