Skocz do zawartości

Podkładka pod magnes


Gość guniak

Rekomendowane odpowiedzi

Do mojej mojej anteny missouri kupiłem odrazu podkładke gumową, , nie zauwazyłem problemów typu "Zle trzyma" Uwazam ze niema co kombinowac z folią. Ogólnie polecam tą antene, bo przy duzych predkosciach antena ani rusz z dachu:) Testowałem przy 200km

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Witam

 

Używając służbowego autka nie bardzo przejmowałem się kwestią dachu jednak piękne czasy się kończą i pozostanie mi wyłącznie prywatne autko Corsa B. Na Allegro widziałem sporo różnych podkładek od materiałowych po gumowe - mam prośbę może ktoś kupował taką podkładkę na Allegro lub w Poznaniu, jest z niej zadowolony i może z czystym sumieniem polecić (że nie zwieje mi anteny z dachu przy 120km/h) http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

red dogg napisał:

że nie zwieje mi anteny z dachu przy 120km/h)

Na to nie ma wpływu podkładka ale wielkość całego magnesu z podkładką.

Należy kupić firmową antenę. Polecam Sirio ML 145 i zaręczam, że nie spadnie z dachu przy tej prędkości. Antena może być inna, ale staraj się zakładać anteny formowe.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Jak kupiłem taka folie w Castoramie.Kosztowała 7zł za metr kwadratowy.Kupiłem czarną-w kolarze auta i jest gitara.Jak sie zniszczy to przykleje nowy kawałek.Na tym metrze wyjdzie ich sporo. ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie. Jak wygląda lakier po zdjęciu takiej podkładki (przyklejanej)? Ja nie używam podkładki, i lakier co prawda rysuje się, ale co jakiś czas zapoleruję i nie widac różnicy http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Myślę o założeniu takiej podkładki, tylko jestem ciekaw czy nie ma odbarwień, różnic w odcienu lakieru?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przed przyklejeniem tej podkładki dokładnie czyszczę te miejsce-żeby nie było tam drobin piachu.Potem przyklejam.A jak mi się już zniszczy ta podkładka to ja odklejam i nie ma po niej śladu(raz zdarzyło mi się że zostało troszkę kleju na krawędzi ale zeszło bez problemu)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przed przyklejeniem tej podkładki dokładnie czyszczę te miejsce-żeby nie było tam drobin piachu.Potem przyklejam.A jak mi się już zniszczy ta podkładka to ja odklejam i nie ma po niej śladu(raz zdarzyło mi się że zostało troszkę kleju na krawędzi ale zeszło bez problemu)

Kolego ja w VW Tiguan miałem naklejoną naklejkę na dach po roku czasu postanowiłem ją ściągnąć. W tym momencie zaczyna sie cały problem. Mianowicie jak udało mi się odskrobać naklejkę ( po dłużej chwili ) został cały klej na dachu - jeszcze się z nim nie uporałem do końca :wesoly: Nie polecam niczego naklejanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności