Skocz do zawartości

CD 30 MP3 problem


Gość popencjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzałem tak zrobić. Przygotowałem już nawet folder, ale nie wiem czy nie uwalę radia. W żadnym z folderów z plikami audio i code nie ma takich indexów jak moje, żeby w razie czego przywrócić.

 

Code Index and version: 002 02 Audio Index and version: 028 04

Edytowane przez Robet

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na youtube jest filmik na którym gość zmienia index w 0x020A i ma do wyboru dwa 01103 i 05101, możesz porównać z tymi które ty wybrałeś.

Edytowane przez Robet

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

Postaram się odczytać indeksy lecz ja mam inne radio i bez AUX. Uważam też że opcom posiada wszystkie możliwe indeksy. Pozostaje tylko kwestia dopasonia. Opcom wychodzi z założenia, że dany model auta może posiadać tylko taki model radia. Życie mówi co innego bo przecież ludzie przekładają radia. Tu jest właśnie ten problem. Jeśli dorobiłeś sobie wejście aux na podstawie jakiegoś manualato powinien byc tam teżwskazany indeks jeśli tylko to załatwi sprawę. Ważne byś korzystał z indeksów z opisem dla aux. Jeśli jak pisałeś opis jest nieczytelny to może zerknij czy Twoje ustawienia regionalne w kompie są właściwe. Poszukaj też czy ktoś już nie walczył z problemem opisów w opcom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się udało uzyłem właśnie indexu nr 05101. Porównałem z oryginałem folderu 0x020F z Adako i upewniłem sie że taki index tam występuję. Indexów o tym numerze jest więcej w różnych folderach z typem radia i chwilę szukałem takiego, żeby plik miał jak największą pojemność. Te z mniejsza ilością bajtów podawało, że są od Corsy D. Na razie radio gra dobrze poobserwuje je trochę.

Zdawało mi się że gdzieś czytałem, że masz 0x020A, a dokładnie pod linkiem który wskazałeś na screenie który dorzuciłeś ze swojego EHU.

Edytowane przez Robet

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

Musisz sprawdzic czy radio właściwie reaguje na podświetlenie kokpitu czy wyłącza się z kluczyka (jeśli ta funkcja jest na "on" czy też gra. czysto no i czy Twoje wejście aux działa. Podeślij mi tego linka do manuala tego złącza aux

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aux działa, radio też się wyłącza z kluczyka na razie brzmi czysto, nie wiem jedynie jak z tym podświetleniem. Link na priw. nie wiem czy mogę go tu wstawić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzieki. Zobacz wieczorem pokrętłem od ściemniania. Ma tak samo reagować jak pozostała część kokpitu.

cześć, czy możesz udostępnić mi index 05101 na którym działa aux?

kiedyś się do tego zabierałem ale wtedy poległem - może teraz się uda...

Przechodziłem podobnę drogę - radio które się nie wyłączało, radio które miało podświetlenie na maxa i nie mozna było regulowac...

w radiu mam piny, ale opis na etykiecie nie wykazuje auxa. dorobiłem sobie kabel z pinami - potrzebuje jedynie tego indexu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności