Skocz do zawartości
Gość WWR

Ręczny - gdzie jest regulacja?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WWR

Cześć, chcę sobie podciągnąć ręczny bo niby jest dobry, ale jednak chcę od niego coś więcej, zdjąłem wczoraj bębny i sprawdziłem stan okładzin, są na moje oko dość nowe, lecz na asfalcie ręczny nie chcę złapać tak by chociaż trochę polecieć bokiem, na szutrze też mam problemy rzucić go bokiem na ręcznym... Na górce nawet trzyma jak się go zaciągnie na maksa, wchodziłem dzisiaj pod auto z kanału, sprawdzałem w okolicach tłumika środkowego i wzdłuż auta, ale nic nie zauważyłem, z wnętrza też nie ma żadnej regulacji, jak są przy bębnach to w którym miejscu? :neutral:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim sedanie 1.4 S, jest pod spodem, też miałem problemy ze znalezieniem, więc poszukaj uważnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WWR

Hm, jutro po szkole wjadę sobie na kanał i poszukam uważniej - przy okazji odpowietrzę hamulce bo coś słabo mi łapie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim hatchbacku linkę hamulca ręcznego podciąga się w okolicach środkowego tłumika. Jest tam taki półksiężyc, na którym zaczepiona jest linka. Z podciągnięciem ręcznego jest trochę zabawy bo w tunelu tłumika nie ma zbyt dużego ruchu kluczem i trzeba się trochę namachać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość WWR

Zrobiłem :D

Ręczny łapie jak brzytwa na 3 zębie :> Na początku trochę przegiąłem i naciągnąłem tak że ledwo na jeden ząb wskakiwał :D

MbUoJ.jpg <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi