Skocz do zawartości

kadett kombi-możliwy tuning ??????????


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ! Może ktoś wie gdzie znależć fotki i informacje na temat tuningu kadetta kombi ? Rocznik 1990.Z góry dzięki za pomoc .Pozdrawiam.

 

Wywaliłem pogrubienie tekstu - piszemy normalną czcionką. // mod

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylbym bardzo wdzięczny z apomoc.Chętnie podświetliłbym nogi i bagażnik.Jakbyś mi powiedział od czego zacząć to byłoby super.Pozdrawiam.

Podswietlalem nogi w Astrze modulami LED... Wyszło ślicznie... Pamietaj ze musisz sprawdzic ktory jest plus a ktory minus bo diody podlaczasz biegunami (+ do +, - do -)... Niestety musialem pociagnac plus z lampki do kazdego modulu osobno ale nie bylo trudno... Minus podlaczylem do wlacznika w drzwiach... Zapala sie jak otwierasz drzwi lub wlaczasz wewnetrzne swiatlo...

 

W astrze kabel idzie od lampki pod podsufitka, potem u zbiegu slupka z dachem jest rozgalezienie i jeden kabel schodzi slupkiem w dol (do oswietlenia przodu) a drugi idzie podsufitka do srodkowego slupka i nim schodzi w dol (do podswietlenia tylu)...

 

Chwilowo mam zrobiony tylko przod ale kable do tylu juz mam podciagniete... Tyl musialem zdemontowac bo mi dzieci nogami urwaly kabelki... Jak wymysle jak to podlaczyc zeby nie zniszczyly to od razu podlaczam bo efekt jest rewelacyjny... Bagaznik bede podswietlal na dniach podobnie lak schowek... Zajebisty efekt daje wlozenie takiego modulu w lampke przy lusterku... W Astrze pasuje idealnie...

 

Moduly sa dostepne na Allegro po 8 zl... Sprzedaje to firma Neo-led... Spokojnie wystarczy Ci modul 4xLED kwadratowy czyli 4 moduly na cale oswietlenie nóg (przod + tyl)... Daja piekne rozproszone swiatlo... Nie moge teraz wkleic linka bo mam klopoty z wejsciem na allegro... Daj jakis namiar na siebie to wysle Ci zdjecia (jak je zrobie)...

 

I jeszcze jedno: nie musisz sie martwic jak przymocowac moduly... Maja od spodu mocna dwustronna tasme a jesli to nie starczy (choc jestem pewien ze starczy) to jest w nich miejsce na wkret wiec mozesz to przykrecic...

 

W razie problemow pisz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dzieki... Foto bedzie jak tylko moj sprzecik wroci z trasy... A to moze potrwac kilka dni... :?:

 

A co mi tam... :?: Rozkrece to jeszcze raz i zrobie foto krok po kroku... :?:

 

[ Dodano: Wto Paź 30, 2007 09:41 ]

Zgodnie z obietnicą wklejam link do fotostory o podswietleniu nog...

 

PODSWIETLENIE NOG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności