Skocz do zawartości

Napinacz paska alternatora


Gość kasa1979

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasa1979

Witam,mam pytanie czy jest mozliwosc jezeli jest juz zuzyty napinacz paska alternatora ze przy uruchomieniu silnika slychac łancuch rozrzadu,lub cos podobnego,jest do dzwiek slyszalny kilka sekund,takie brzeczenie.Dodam ze rozrzad caly kompletny nowy mam.Pytam dlatego bo jaden kolega z forum tak mi powiedzial ze to moze byc napinacz paska alternatora,pasek mam nowy lecz napinacz oryginalny 136tys.jest przebieg.Macie jakis pomysly,doradzicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endrju68

Witam,mam pytanie czy jest mozliwosc jezeli jest juz zuzyty napinacz paska alternatora ze przy uruchomieniu silnika slychac łancuch rozrzadu,lub cos podobnego,jest do dzwiek slyszalny kilka sekund,takie brzeczenie.Dodam ze rozrzad caly kompletny nowy mam.Pytam dlatego bo jaden kolega z forum tak mi powiedzial ze to moze byc napinacz paska alternatora,pasek mam nowy lecz napinacz oryginalny 136tys.jest przebieg.Macie jakis pomysly,doradzicie?

 

Ja komplet napinacza wymieniłem przy 90 tyśiącach tez był oryginalny. Sama wymiana paska nic nie pomoże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie terkotanie, hałas idący od strony rozrządu to dokładnie może być i zapewne będzie nainacz paska... najlepiej wymienić, oryginalny napinacz nie jest drogi a wymiana to 15 minut...

 

mnie hałasował dość dlugo, więc wymieniłem i jest spokój...

Edytowane przez marmi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasa1979

Ok,dzieki za odpowiedz,wiec zaczynam sie rozgladac za napinaczem paska.Jaką najlepiej firme kupic,zeby na troche to bylo?Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kasa1979

Dzisiaj bylem w Oplu z zapytaniem o napinacz,ale jak mi powiedzieli cene to wyrwalo mnie z butow i wyszedlem,cena tylko 480zl. Wiecie moze o jakims tanszym a dobrym napinaczu,moze jakies namiary?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość endrju68

Dzisiaj bylem w Oplu z zapytaniem o napinacz,ale jak mi powiedzieli cene to wyrwalo mnie z butow i wyszedlem,cena tylko 480zl. Wiecie moze o jakims tanszym a dobrym napinaczu,moze jakies namiary?

 

 

W serwisie nic się nie kupuje i nie robi napraw, chyba, że coś skomplikowanego lub potrzbujesz części których nie ma na rynku. Proponuje zajrzeć do netu na www.opelnet.pl tam kupisz za połowę ceny z serwisu wraz z przesyłką. Wiele razy tam kupowałem części polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość kasa1979

Witam,wymienial juz ktos z was koledzy napinacz paska alternatora?Duzo roboty jest z tym i czy łatwo to samemu wymienic?Dzisiaj kupilem napinacz marki Ruville a w pudelku na napinaczu pisze Litens Germany,wiecie moze o co chodzi?Cena z wysyłka to 229zł.

post-9965-0-25291100-1342625769_thumb.jpg

Edytowane przez kasa1979

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,napinacz wymieniony i nic z tego.Po wymianie okazalo sie ze dalej slychac brzeczenie podczas uruchomienia silnika.Do wymiany mam popychacze zaworow one tak halasuja,poprostu nie trzymaja juz oleju i kilka sekund po uruchomieniu jest brzeczenia a pozniej jak to ucichnie to delikatnie slychac stuk popychaczy. Jaka firme polecacie,kupuje sie na sztuki czy w komplecie 16szt?Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sie orientowalem w Oplu i popychacz zaworu kosztuje za sztuke okolo 80zl,dzwonilem tez do jakiegos sklepu z internetu i gosciu mi polecil firma INCA cena za szt 37zl,znacie ta firme?Najgorsze jest to ze trzeba wymienic wszystkie czyli 16szt.moze znacie jakis tani a dobry sklep z czesciami do opla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności